Krimi

Rychlá jízda policejního auta v civilu skončila nehodou. GIBS hledá svědky

Ostravská pobočka Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) vyšetřuje dopravní nehodu mezi policejním autem v civilu s dalším osobním autem. Při nehodě se zranil jeden člověk. Policie nyní zveřejnila žádost o pomoc svědků, kteří událost viděli.

Nehoda se stala 5. května ve 14:40 v Ostravě-Vítkovicích na křižovatce ulic 1. Máje a Pohraniční. Na zveřejněném videu je vidět oranžovou Škodu Yeti, což je policejní auto v civilním provedení, jak se řítí po tramvajovém pásu.

Jen o několik chvil později napálí do Renaultu Scenic, který přijíždí zprava. "Při nehodě se zranil řidič auta jedoucího zprava," uvedla mluvčí GIBS Ivana Nguyenová. Podle portálu iDnes.cz zemřel při nehodě služební pes, který jel ve Škodě, v případě zraněného řidiče se také mělo jednat o policistu.

Související obsah

​GIBS prosí všechny svědky nehody, aby se přihlásili. "Zvláště pak dvě ženy a jednoho muže, kteří se společně pokusili přejít komunikaci a z důvodu projíždějícího služebního vozidla policie, opatřeného světelným a zvukovým výstražným znamením, tak neučinili a vrátili se zpět na chodník," požádala Nguyenová. Svědci mohou zavolat na operační středisko GIBS na čísle 974 839 734.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz