Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 21. července: Dnes je váš šťastný den

Horoskop na čtvrtek 21. července: Dnes je váš šťastný den
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Do popředí se dostává Saturn, který nastartuje dobré události. Býci by na sebe neměli zapomínat, udělejte si radost! Kolem Lvů se dnes budou motat nápadníci, můžete vybírat. Kozorohy brzdí Merkur ve Lvu.

Beran

Užívejte léta a všech radostí plnými doušky! I když ještě není víkend, pokud je to jen trochu možné, jděte po práci za zábavou. Uvolnění zažijete nejlépe u vody – u rybníka nebo u řeky. Zvláště pokud tam budete čas trávit s přáteli nebo rodinou.

Býk    

Nastal váš šťastný den! Do popředí se dostává Saturn, který se stává startérem dobrých událostí. Můžete objevit zdroj zisku, který byl dosud skrytý, nebo zajímavý nápad, který posune vaši kariéru. Nezapomeňte ani na sebe a udělejte si malou radost!

Blíženci          

Jste požitkáři každým coulem a co přitahuje vaše smysly, tomu jen těžko odoláte. Dnes vás přepadne velká chuť vyhodit si z kopýtka. A tak hvězdy trochu varují – nenechte se unášet svou vášní, ať neutrácíte zbytečně více, než si dnes můžete dovolit.

Rak    

Nemáte dnes sice svůj den, milí Ráčkové, ale tím se nemusíte trápit. Občas člověk prostě zažívá určitý útlum, pokud se na to však připravíte, vše zvládnete. Je však třeba nebrat si toho na sebe moc a nezapomínat na odpočinek a potřebnou relaxaci.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

V přitažlivosti nemáte konkurenci! Vše je poseto jiskrami touhy, což se nemíjí účinkem. Nápadníci se kolem vás rojí jako houby po dešti. A ani vás to nenechává klidnými. Manželé dnes ještě více prohloubí své vztahy.

Panna 

Jako velice úspěšné se dnes jeví hlavně finanční investice, přičemž máte vlivem Marsu chuť i zariskovat – pokud jde o nové obchody, Slunce souhlasně přikyvuje. Nezdráhejte se tedy poslechnout své instinkty, a pokud máte volné prostředky, investujte.

Váhy  

Láska vám dnes hodlá dělat příjemnou společnost! Vaše jednání je nyní maximálně hřejivé a city se zažehávají rychleji, ale pozor, milé Váhy, přílišná ukvapenost se nevyplácí. Můžete snadno zjistit, že váš protějšek nemá tak čisté úmysly.

Štír     

V milostných vztazích dnes dojde k veliké změně. Konečně se cítíte uvolněně a poznáváte, že vaše obavy a nervozita posledních dní neměly žádný reálný základ. Ve vašem vztahu je vše v naprostém pořádku a zase vrkáte jako dvě zamilované hrdličky.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Ve vašich dnešních preferencích vítězí na plné čáře děti, jste schopni porozumět každičkému jejich přání a přizpůsobit tomu volnočasový program. Váš plán na víkend se setká s velikým nadšením a nebudete se už moci dočkat společně strávených chvil.

Kozoroh         

Velikou brzdou dnes bude roztržitý Merkur ve Lvu. Následkem vaší nepozornosti se mohou pozdržet určité finanční pohyby. Snažte se tedy pořádně soustředit na všechny peněžní operace, které provádíte, pokud jste on-line, buďte opatrní a dávejte pozor na každý klik!

Vodnář          

Šťastný den na vás klade jeden jediný nárok – užívejte si a nic si neodpírejte! Hvězdy jsou na vaší straně a pomohou vám proměnit každé vaše přání ve skutečnost! Zamyslete se, co si opravdu nejvíce přejete, ať hvězdy vědí, co plnit.

Ryby  

Mohou se objevit nutnosti zvýšených výdajů v oblasti vašeho domova. Venuše v Raku dokáže být v této době obzvláště rozmarná! Radou hvězd je, abyste vyčkali do příštího měsíce – můžete si pak dovolit mnohem více. Tak se obrňte trpělivostí a neutrácejte!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz