Co nás čeká

Horoskop na pátek 22. července: Blýská se na lepší časy

Horoskop na pátek 22. července: Blýská se na lepší časy
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Slunce dnes vstupuje do znamení Lva, čeká vás tak pozitivní den. Jen dejte pozor na Merkur ve Lvu, to zavání problémy v komunikaci s nadřízenými. Držte se raději zpátky. Blížencům hvězdy napovídají, že se v těchto dnech vyplatí kratší cesty.

Beran

Určitým problémům se dnes pravděpodobně nevyhnete, protože ve vašem revíru je přítomný škodný Merkur. Jeho pozice ve znamení Lva zavání problémy v komunikaci s obchodním partnerem nebo nadřízeným. Našlapujte tedy opravdu velmi opatrně!

Býk    

Největší zásluhu na rozmnožení vašich peněz má v této době zvýšená tvořivost. A především vaše řečnické schopnosti. I když je pátek a všichni už myslí na víkend, nevyhýbejte se prezentacím a přípravám jednání, budete totiž překvapivě úspěšní.

Blíženci          

Hvězdy napovídají, že se v těchto dnech velmi přínosnými stávají kratší cesty. Podnikejte tedy výlety do svého okolí, účastněte se různých srazů a slavnostních událostí. Nezadaní se mohou na cestách i velice snadno seznámit, budou totiž uvolnění.

Rak    

Láska je na cestě k vám, milí nezadaní Ráčci! Hvězdy vám napovídají, že k prvnímu setkání či zápalu může dojít při vyřizování běžných záležitostí, například finančních. Důležitou roli může dokonce sehrát i nějaká vaše tajná láska.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Dnes se do vašeho života vrací mimořádná přízeň hvězd v mezilidských vztazích. Dokážete nejen s každým vyjít, ale také své okolí inspirujete a bavíte. Jste prostě sluníčka, na které se každý těší a každý si jejich přítomnost užívá. Vychutnejte si to!

Panna 

V pátek nastávají mimořádně zvýšené šance na setkání s velmi zábavným protějškem. Jeho smysl pro humor se mísí s bodrou inteligencí, a pokud navíc zrovna někam cestujete, je to pro seznámení to pravé ořechové! Tak neváhejte a začněte si balit kufry!

Váhy

Hvězdy vám dnes přináší zdar ve vašem konání a velkou oblíbenost mezi kolegy, stejně jako štěstí v lásce a finančních otázkách. Začíná se však na vás usmívat také Slunce, které dnes vstupuje do znamení ohnivého Lva. A přinese i žhavé pohledy a lásku.

Štír     

Slunce dnes vstupuje do znamení Lva a hvězdy vám napovídají, že na plné čáře zvítězí společně trávený čas s blízkými, provozování koníčků a moře zábavy! Léto by mělo být plné radosti, a tak zapomeňte na domácí práce a zvelebování hnízdečka. Starosti hoďte za hlavu a bavte se!

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Vydejte se na cesty, milí Střelci! Hvězdy vám v těchto dnech totiž doporučují zejména konverzaci v cizích jazycích a dobrodružství. To vám není ani trochu proti mysli, protože jde přímo o váš živel. Na cizích místech se paradoxně cítíte jako doma!

Kozoroh         

Hlavním heslem nadcházejícího víkendu jsou cesty a výlety! Než však víkend nastane, je třeba, abyste dodělali vše, co máte v práci rozdělané, a podívali se hlavně po založených restech. Nějaký by mohl být skrytý a přinést vám v budoucnu problémy.

Vodnář          

Hodně zátěžový den dnes může nastat zejména u vás, kteří žijete v manželském vztahu. Buďte velice opatrní! Faktem je, že vás Slunce přesouvající se do Lva dopuje zvýšeným sex-appealem, takže dokážete silně přitahovat, což je živnou půdou pro flirtování.

Ryby  

Přes vaši snahu o přátelské vyzařování jsou dnes možná i nedorozumění s některými členy rodiny nebo určité problémy s chodem domácnosti. Na vině mohou být okolnosti týkající se vaší profese. Nenoste si práci domů, ušetříte si tím mnoho nepříjemností.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz