Co nás čeká

Horoskop na sobotu 23. července: Neseďte doma, vyrazte za dobrodružstvím

Horoskop na sobotu 23. července: Neseďte doma, vyrazte za dobrodružstvím
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Panny by si měly nastavit priority ve výdajích, něco je bude chtít zlákat. Nezadané Váhy by dnes měly vyrazit na lov ideálního protějšku, může se vám zadařit! Kozorohové by si měli víkend užít na výletě.

Beran

Hvězdy dnes podporují váš dekorační talent na maximum, tak by byla škoda ho nevyužít! Spolehněte se, že vaše kreativita potěší nejen vaše oko, ale uchlácholí i vašeho partnera a přinese pochvalu. Takže vzhůru na šlechtění svého malého království!

Býk    

Konečně víkend, ale velikou radost z něj nemáte. Máte pocit, že si najednou všichni hrají na hlavu rodiny, což vám připadá otravné, protože jsou ve lpění na své pravdě často až zaslepení. Nejste však tímto způsobem zaslepení i vy?

Blíženci          

Jestliže žijete v manželském vztahu, snažte se dnes trochu přibrzdit. Vlivem vašeho rozletu by se vám mohlo něco vymknout z rukou. Protějšek totiž nemusí být na takovou porci romantických aktivit připravený, a možná ho dokonce ani nezajímají.

Rak    

Pod podmínkou, že dnes nebudete fušovat do rodinného rozpočtu a nebudete mít přílišný rozmach v rozhodování o výdajích, bude všechno v pořádku. Pokud se však neudržíte, leccos by se vám mohlo velice snadno vymknout z rukou a mohli byste litovat.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Slunce, váš vládce, včera vstoupilo do znamení Lva a vám dnes žehná svými přejícími paprsky. A svítí na cestu ke šťastným prožitkům. Nenechávejte jeho příjemný vliv vychladnout a snažte se užít si každý okamžik dnešního dne, který je pro vás mimořádně krásný.

Panna 

Sice nejste v jádru typem člověka, který hýří víc, než je zdrávo, nicméně dnes vás může nějaká okolnost pokoušet. Důležité je zejména to, abyste neměli sklon chtít všechno najednou a hned, trpělivost se vskutku vyplatí. Hlavně si určete priority ve svých výdajích.

Váhy  

Pokud se hodláte dnes seznamovat, můžete být opravdu klidní. Váš výběr a odhad správného protějšku je v této době naprosto úspěšný. Takže neseďte doma a vyrazte za dobrodružstvím. A pokud se vám z domu nechce, zkuste nějakou internetovou seznamku.

Štír     

Poznávání a exotika, to jsou hlavní témata víkendu! Ať už cestujete v zahraničí, nebo jste z nějakého důvodu doma, můžete se oddávat obojímu. I v domácím prostředí si můžete listovat v knihách o cizích zemích nebo koukat na dokumenty a cestopisy.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Dobrodružné výlety a poznávací zájezdy hrají o tomto víkendu prim! Vaše povaha vás táhne spíše do velehor nebo na široké bulváry velkoměst než k moři či rybníku. Pokud však nemáte dost času či peněz, užijete si i výlet po naší středoevropské kotlince.

Kozoroh         

Jak dlouho jste nebyli kempovat? Zurčení potůčku, ranní vlahá rosa a opékání špekáčků vás vrátí do pohody. Pokud svůj výlet navíc ještě zkombinujete třeba se sjížděním vody nebo procházkou v korunách stromů, bude vaše cesta naprosto nezapomenutelná!

Vodnář          

Pokud žijete v manželství, můžete dnes zaznamenat oslabení vzájemné komunikace, ale žádná větší bouřka z toho nehrozí. Prostě jen taková zanedbatelná únava, kterou snadno přežijete, pokud nebudete tlačit na pilu a zbytečně se nervovat a rozčilovat.

Ryby  

Snažte se dnes vynechat ze svých hovorů, a dokonce i myšlenek veškeré finanční problémy a záležitosti. Zbytečně byste jimi vnesli nesoulad a konflikty do rodiny, a přitom nic nevyřešili. Nemáte dnes totiž zrovna nejvhodnější den na finanční řešení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz