Zajímavosti

Žena netušila, že je těhotná. Pak náhle porodila na záchodě

Žena netušila, že je těhotná. Pak náhle porodila na záchodě
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Neuvěřitelný příběh se stal ženě ve Velké Británii. Navzdory tomu, že nejevila žádné známky těhotenství, zcela nečekaně porodila zdravou holčičku. Vše se stalo u ní doma na záchodě.

Britka Lucy Jonesová se jednoho dne ráno probudila s bolestmi břicha. Nejdřív si myslela, že se jedná o menstruační bolesti, pak ale najednou pocítila akutní potřebu běžet na toaletu. Poté se, jak sama popisuje, ozvalo zvláštní šplouchnutí. Když se podívala do záchodové mísy, s hrůzou zjistila, že právě porodila. "Slyšela jsem zvláštní zvuk, podívala jsem se dolů a ze záchodu trčely dvě nohy," říká Lucy. Její příběh zveřejnil deník Mirror.

Žena přitom podle svých slov netušila, že je těhotná. Neměla prý žádné příznaky, brala antikoncepci a pravidelně menstruovala. Celou dobu pracovala 70 hodin týdně, často pila alkohol a chodila do klubů. Tam byla naposledy tři dny před porodem.

Související obsah

"Měla jsem dva negativní těhotenské testy, kvůli nové práci palubního průvodčího jsem si je musela udělat. Lékař mi stlačil celý žaludek a tělo a neměl žádné podezření," tvrdí Lucy.

Když zjistila, že právě porodila, zabalila dítě do ručníku a zavolala svým rodičům. Ti se jí vydali na pomoc a cestou také zavolali záchranku. Novopečená maminka nyní čtyřměsíční holčičky Ruby říká, že by nic neměnila. Ačkoliv až po pár dnech uvěřila, že se to skutečně stalo, podle webu New York Post se na mateřství adaptovala velice dobře. 

Dívka zameškala 652 hodin ve škole a otěhotněla. Matka jde na rok a půl do vězení:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz