Krimi

Zloděj v ženských šatech zlomil ženě kladivem žebra. Vše natočily kamery

Pražští kriminalisté hledají muže, který měl v dámském převleku v polovině června přepadnout ženu na tramvajové zastávce Vltavská. Podle vyšetřovatelů násilník sebral své oběti kabelku, a když se bránila, začal ji tlouct kladivem. Žena skončila v péči lékařů se zlomenými žebry a poraněnou rukou. Napadení natočila bezpečnostní kamera.

Incident se stal již 13. června, podezřelého se ale doposud nepodařilo policistům najít, nyní se proto obrátili na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání.

Hledají muže, který měl na tramvajové zastávce Vltavská zaútočit kladivem na ženu. V souvislosti s tím zveřejnili i záběry kamer, které částečně zachycují nejen samotný incident, ale i údajného pachatele. Pořízené byly okolo půl čtvrté ráno.

Žena seděla na lavičce tramvajové refýže, když k ní přistoupil muž oblečený do dámských blyštivých béžových šatů, které mu sahaly ke kolenům. Pohyboval se na lodičkách s jehlovými podpatky.

Související obsah

​Násilník podle vyšetřovatelů ženě sebral kabelku, kterou měla položenou vedle sebe. Poté se pokusil se svým úlovkem z místa odejít. Žena za ním ale rychle vyběhla a začala se kabelky domáhat. "Muž však ze své kabelky vytáhl kladivo a začal ji tímto tlouci, čímž jí zlomil žebra a poranil ruku. Pak kabelku vrátil a odešel směrem na Strossmayerovo náměstí," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Muž mluvil česky, byl vysoký asi 175 cm a měl dioptrické brýle s výrazným černým rámečkem. "Jestli podezřelého někdo poznává, ať se ozve na linku 158. Případ je prověřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu loupež," zakončil Daněk.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz