Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 28. července: Novoluní vám otevře nečekané možnosti

Horoskop na čtvrtek 28. července: Novoluní vám otevře nečekané možnosti
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Čtvrteční novoluní ve Lvu vám otevírá nové možnosti v oblasti pracovních i osobních partnerů. Můžete objevit novou cestu v komunikaci, cestování nebo návštěv u přátel či na úřadech. Je čas dát si konečně život do pořádku.

Beran

Čtvrteční novoluní ve Lvu vám otevírá nové možnosti v oblasti pracovních i osobních partnerů. Pokud jste v poslední době řešili nějaké problémy se svou drahou polovičkou, vše teď bude mít tendenci k pozitivním řešením. Luna se postará také o vaše zaměstnání.

Býk    

Potřebujete-li řešit cokoli týkající se žen, dnes vám Luna pomůže. Ať už jde o manželku, matku, sestru, nebo dceru, ženy vašeho života se dostávají do popředí vašich zájmů. Zkrášlování domova je dalším velkým tématem, které přináší dnešní novoluní ve Lvu.

Blíženci         

Novoluní, které dnes nastává, vám otevírá novou cestu v komunikaci, cestování nebo návštěv u přátel či na úřadech. Podporuje vás také ve vzhledu, budete okouzlující a vážně neodolatelní. Vylepšování vzhledu by se také mohlo stát vaším novým koníčkem.

Rak    

Další novoluní vašemu znamení přinese nové výdělky, prestiž a peníze, milí Ráčci. Do popředí vašich zájmů se dostává majetek a materiální hodnoty. Zvýšíte svou cenu na trhu a očekávat můžete i zvýšení platu. Nezapomínejte však i na jiné hodnoty!

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev     

Dnes nastává pro vás nejdůležitější novoluní tohoto roku. Můžete zahájit novou etapu svého života, podnikatelské projekty a dát svému soukromí nový směr. Luna podporuje vaše komunikační schopnosti, budete tedy skvěle hovořit, psát a také cestovat.

Panna 

Luna vás při dnešním novoluní nabádá k uzavírání nevyhovujícího. Rekapitulujte svůj dosavadní život a odhalte tajemství své duše. Očistěte svůj život od všeho přebytečného, co vás dosud svazovalo a udržovalo v minulosti. Soustřeďte se na dnešek!

Váhy  

Společenské aktivity se stávají hlavním tématem příštích dní. Aktivuje je, milé Váhy, dnešní novoluní ve znamení Lva. Mnohem důležitější se stávají konexe a známosti z minulosti. Pomohou vám posunout se vpřed ve vaší kariéře a vyřešit případné profesní nesnáze.

Štír     

Je právě na čase, aby dnešní novoluní otevřelo otázku vaší kariéry. Přináší nové ocenění poctivé práce, ale také příslib nových smluv a dohod. Hvězdy naznačují, že by se mohla blížit také reorganizace, která vás posune na vyšší profesní stupínek.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Duchovní rozvoj a nové vědomosti aktivuje dnešní novoluní ve znamení Lva. Opět se dostává do popředí vašeho zájmu zahraničí a cizí jazyky. Nastává také ideální doba pro jednání na úřadech nebo soudech. Také je čas dát si konečně život do pořádku.

Kozoroh         

Určitě se zaradujete, když zjistíte, že dnešní novoluní zlepšuje oblast vašich financí. Nemusíte se bát půjček ani hypoték. Je i pravděpodobné, že se objeví možnost dědictví. Někteří Kozorozi však budou muset přestat odkládat problémy s dluhy.

Vodnář           

Dnešní novoluní ve Lvu aktivuje vaši oblast vztahů. Ať už se bude jednat o ty pracovní, nebo partnerské, Luna vás nabádá řešit je zodpovědně. Dalším tématem, které se dnes otevírá, je vše, co souvisí s jednáním na úřadech, dohodami či smlouvami.

Ryby  

Nastal váš šťastný den, milé Rybičky! Čtvrteční novoluní aktivuje spolupráci, a to jak v pracovní, tak soukromé sféře. Na pořadu dne je také zdravý životní styl a Luna nezapomíná ani na majetek. Na obzoru je možnost získání nějakých nových zdrojů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz