Domácí

Policisté našli pohřešovaného chlapce (13), který ve středu zmizel z nemocnice

Policisté našli pohřešovaného chlapce (13), který ve středu zmizel z nemocnice
Ilustrační snímek | Zdroj: TN Live

Policisté ve středu vyhlásili pátrání po 13letém pacientovi Krajské nemocnice Liberec s akutními psychickými obtížemi. Chlapec beze slova odešel neznámo kam. Kriminalisté dítě vypátrali až druhý den po poledni nedaleko centra Jablonce nad Nisou, kde bydlí. Naštěstí má být v pořádku.

Policisté pátrali po chlapci v režimu Dítě v ohrožení. "Pohřešovaný odešel dne 27. července 2022 v 09:45 hodin z areálu Krajské nemocnice v Liberci, části Králův Háj v ulici Školní, kde byl umístěn jako pacient. Pohřešovaný se do současné doby nevrátil do nemocničního zařízení ani k rodině, kterou má v Jablonci nad Nisou. Nepodal o sobě dosud žádnou zprávu," upozornil ve středu odpoledne policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Policisté dítě hledali nejen v místě bydliště, ale také u známých, v nemocnicích, na nádražích a na dalších frekventovaných místech. Pátraní ale žádné ovoce nepřineslo. S žádostí o pomoc se proto obrátili na veřejnost.

Související obsah

​Upozorňovali, že pohřešovaný chlapec trpí akutními psychickými obtížemi. "Pokud jej někdo viděl nebo ví, kde se v současné době nachází, ať kontaktuje linku 158 nebo policisty na kterékoli policejní služebně," vyzval Robovský.

Chlapec se naštěstí už našel a podle vyšetřovatelů se mu nic nestalo. "Děkujeme veřejnosti za spolupráci při pátrání po pohřešovaném chlapci. Krátce před 13.hodinou jej vypátrali kriminalisté nedaleko centra Jablonce nad Nisou. Je v pořádku," ubezpečil Robovský.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz