Zajímavosti

Chceme tě! Princ William a Kate nabízí královskou práci. Hlásit se mohou i Češi

Chceme tě! Princ William a Kate nabízí královskou práci. Hlásit se mohou i Češi
Princ William a Kate | Zdroj: Profimedia

Princ William a vévodkyně Kate shání nové zaměstnance. Hledají zkušené pomocníky pro svá sociální média. Na pozici se mohou hlásit všichni, kdo mají povolení k práci ve Spojeném království.

Britský královský palác shání zájemce na pozici vedoucího sociálních médií Williama a Kate. Přesný honorář sice není v inzerátu uveden, jedná se ale o trvalou pozici v Kensingtonském paláci na plný úvazek. To znamená do 38 hodin práce týdně. Registrace se uzavře 2. srpna k 23:55 tamního času.

Hlavní náplní práce je organizace všech sociálních médií, zkušenosti v oboru jsou proto podmínkou. Na všech svých účtech přitom už nyní mají statisíce sledujících. Jejich youtube, který si založili před rokem, má 600 tisíc odběratelů, instagram skoro 14 milionů a twitter dva a půl milionu, informoval britský portál Express.

Související obsah

​Pozice není nutně omezená na občany Spojeného království. Zaslat svůj životopis může kdokoli, kdo dostane ve Spojeném království pracovní povolení. Více podrobností k pozici naleznete zde (text je v angličtině).

bd, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz