Co nás čeká

Horoskop na pátek 29. července: Užívejte si života plnými doušky

Horoskop na pátek 29. července: Užívejte si života plnými doušky
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Váhy v práci narazí na člověka, který nemá vůbec žádné zábrany. Popusťte uzdu své fantazii, abyste přišli na to, jak se s ním vypořádat. Střelci si v pátek budou užívat života. Ryby čekají komplikace v partnerském životě, vyjasněte si to!

Beran

Bude vás bavit experimentovat – jak v zaměstnání, tak v milostném životě, ovšem nikoliv neplánovaně nebo přes čáru. Půjdete také příkladem, co se týká pracovního nasazení, které bude ukazovat, že když se chce, tak všechno jde a vám to jde obzvlášť.

Býk    

Při dnešku vás napadne, že se to všechno zajímavě vyvíjí podle vás. To budou takové situace, kdy ze začátku budete mít pocit, že je to úplně jiná realita než ta, v níž jste žili doposud. Všechno je teď v rychlosti a vy si konečně formujete své sny.

Blíženci         

Budete zvědaví, jestli se jistá firemní zakázka vyvíjí k lepšímu, nebo jestli jsou to nějaké vlny k horšímu, a budete příjemně překvapeni tou lepší alternativou. Na začátku jste si dělali více starostí, než bylo docela nutné. Ale dnešek vás potěší.

Rak    

Dnes budete jako vyměnění a mnohem více komunikujete jak doma, tak v práci. Navíc máte výhodu, že u vás v zaměstnání se mezi sebou lidé už dobře znají a stačí jenom náznak a druhý už ví, co se po něm vlastně chce. S láskou ale budete docela na začátku.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev     

Při dnešku vás bude napadat, že je doba poměrně dost bohatá na zážitky. Vaše dobrá nálada se vyvíjí z toho, že prostě komunikujete volně a nenecháte se svazovat trémou, jako se vám to někdy už stalo. Jste prostě tím, kým jste, a to vám dělá dobře.

Panna 

Přijdete dnes na to, jak je společensky složité komunikovat s někým, kdo má docela jiné hodnoty než vy sami. Rozumět si naopak budete se známými, před kterými nemusíte udržovat nějakou roli, a postupem času se z vás stávají nejbližší přátelé.

Váhy  

Narazíte v práci na člověka, který nemá žádné zábrany, a tím pádem si dovolí skoro všechno. Bude pro vás docela oříšek, jak si s dotyčným poradit. Vaše světy se totiž diametrálně liší. Nakonec ale najdete poměrně humornou cestu, jak z toho ven.

Štír     

Budete si dnes užívat milostnou komunikaci na úplně jiné úrovni než doposud, a hlavně si budete užívat, že nemusíte před nikým nic hrát a všechno běží poměrně příjemným tempem. Jestli jste byli unavení na začátku dne, tak večer vám vrátí energii.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Při pátku si budete užívat všeho, co vám léto nabízí, zatímco starosti hodíte tak trochu za hlavu. Večer pak budete opravdu unavení, ale takovým tím příjemným způsobem. Nejlépe se odpočívá po dni plném zážitků a nebudete dělat nic.

Kozoroh         

Dnes přijdete na to, jak je pro vás důležitá ve vztahu důvěra. Této důležitosti si budete plně vědomi. Jste s láskou spokojení, protože víte, že nemůže být lepší protějšek pro vás než právě ten váš jedinečný. Ač každý máte trochu jiné vlastnosti.

Vodnář           

Zastihne vás nerozhodnost, takže ani nebudete vědět, zda byste dokázali popsat konkrétně, co byste očekávali, že bude samozřejmé ve vašem vztahu. Ale z toho si nedělejte hlavu, některým věcem je lepší dát volný průběh a ono se to nějak vytříbí.

Ryby  

Dostanete se do menšího sporu s vaší drahou polovičkou, protože co pokládáte za samozřejmost, samozřejmé není. A zatímco váš partner očekává něco úplně jiného, samozřejmé to není naopak pro vás. Bude pro vás proto celkem složité se shodnout.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz