Co nás čeká

Horoskop na sobotu 30. července: Přijdou velké hádky v partnerských vztazích

Horoskop na sobotu 30. července: Přijdou velké hádky v partnerských vztazích
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Všechna znamení by se v sobotu měla držet zpátky, co se týče vztahů. Blíženci by se měli vyvarovat předsudkům a věnovat se více svým dětem. Lvi by se měli naučit v partnerském vztahu hledat kompromisy.

Beran

V sobotu budete velmi obletovaní. Bude to způsobeno tím, že záříte do dálky. Láska vám dává lesk a ten přitahuje stejně nadšené lidi, takže si budete vzájemně ještě dodávat radost a elán. Dá se tak říct, že jste poměrně spokojení a plynete klidně.

Býk    

Budete dnes řešit vztahové otazníky, protože i když jste obecně ve vztahu spokojení, stejně mezi vámi některé věci neklapou a vy budete hledat, s čím to vlastně souvisí. Zkuste zjistit, jak to hodnotí vaše milovaná či váš milovaný a uvidíte víc.

Blíženci         

Ve vztahu k dětem se dnes přesvědčíte o tom, že komunikace ve výchově je ještě důležitější než to, když jim jdete příkladem. Ačkoliv jste předpokládali, že cosi pochopí sami, bude to předsudek, který budete muset dnes rozebrat ze všech stran.

Rak    

Nějaká událost z blízkého okolí vás přinutí se zamyslet nad tím, co je pro vás ještě důležitější než plná peněženka. I když peníze s pocitem vašeho domácího štěstí také souvisí. Důležitější pro vás dnes budou spokojené výrazy vašich blízkých.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev     

Budou mezi vámi a drahou polovičkou vznikat konflikty podmíněné tím, že vy jste výrazně extrovertní, zatímco váš protějšek naopak introvertní. Některé aktivity proto nebudou právě příliš bavit vás a jiné zase vašeho partnera. Hledejte kompromisy.

Panna 

Podaří se vám být dnes dobrým hercem, takže by na vás málokdo poznal, že nemáte ve společnosti úplně dobrý pocit a mnohem lépe se cítíte jenom se svými blízkými. Proto vás pobaví, když vám někdo z rodiny vyčte, že jste s ostatními více než s nimi.

Váhy  

Někdo, koho jste doposud považovali za jen dobrého přítele, vám jasně naznačí, že chce být s vámi trochu jinak, než jste si mysleli. Bude s vámi chtít strávit víc času o samotě. A to je právě to, o čem jste kdysi snili ve svých něžných představách.

Štír     

Vaše rodinné vztahy se při dnešku posunou na úplně jinou hladinu. Protože spolu máte nějak tajemně vyladěné signály a budete si prostě báječně rozumět i s těmi, s nimiž jste dříve nemohli najít stejnou řeč. Každopádně proto budete velmi spokojení.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Zatímco pro někoho z vaší rodinky bude soukromá komunikace mezi čtyřma očima důležitější než to, že si na některé informace budou muset počkat. Vy chcete slyšet novinky klidně i uprostřed nákupního střediska a na názor okolí prostě tolik nehledíte.

Kozoroh         

Budete si báječně rozumět s blízkými a budete rádi, že si vzájemně obohacujete život a komunikace mezi vámi je dobrá. Přijdete ale na to, že s někým z přátel máte vnitřní základy natolik odlišné, že někdy naopak komunikace nefunguje snadno.

Vodnář           

Po nepěkné hádce s partnerem si dnes slíbíte, že to prostě bude už mezi vámi jinak a budete se více respektovat. Ale neuběhne ani pár hodin a už byste řekli, že to moc nedodržujete. Naštěstí se máte rádi tak, že se přes podobné potíže dovedete oba přenést.

Ryby  

Nějakým větším neshodám se budete snažit vyhnout, protože víte, že z nich zůstávají památky, které, ač nejsou otevřenými ranami, vás tíží na duši a zůstávají zbytečně mezi vámi. Přitom si chcete vždy více vyhovět, než se vám ve finále pak podaří.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz