Co nás čeká

Horoskop na neděli 31. července: Ideální den na povyražení s přáteli

Horoskop na neděli 31. července: Ideální den na povyražení s přáteli
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Merkur v opozici Saturnu podporuje porozumění v rodině. Pro Raky je dnes dobrý den na povyražení si s kamarády. Lvi neradi tráví čas sami a dnešek není výjimkou, vyrazte si třeba s Raky. Střelci by se měli držet zpátky, budou doma za vyvrhele, ale to přejde!

Beran

Budete mít dnes v rukávu spoustu řešení, jež aplikujete, když se vaší rodince třeba nelíbí, že trávíte příliš mnoho času s přáteli. To potom vyřešíte tak, že ji vezmete s sebou nebo uděláte doma velký mejdan pro všechny. 

Býk    

Merkur v opozici Saturnu podporuje vzácné porozumění v rámci rodiny. Můžete se skokově posunout hlavně ve vztahu k rodičům nebo k dětem. Mezigenerační rozdíly najednou nehrají roli a důležité bude jen to, co vás spojuje. Ani smíření po letech nebude výjimkou.

Blíženci         

Při dnešku hrozí třenice v osobních vztazích a budete to opět vy, kdo se snaží najít nějaký kompromis. Třeba jenom proto, abyste druhé přinutili zamyslet se nad tím, že je zbytečné hádat se kvůli maličkostem, když stačí tomu druhému vyjít na půl cesty.

Rak    

Rozhodnete se při dnešku někam vyrazit s dobrými kamarády. Ne, že by to bylo často, ale když už se pustíte do slavení, obvykle jste vůdcem party. Vašemu protějšku se může váš pozdní návrat poněkud zajídat, proto se snažte dnes kontrolovat a neřádit.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev     

Většinou, když máte nějaký volný čas, kdy nemusíte nic dělat, dovedete si nějakou práci vždy obstarat. Nebo třeba sezvete nějaké návštěvy tak, aby k vám někdo přijel a ideálně zůstal až do večera, protože jste neradi sami a neradi v nečinnosti.

Panna 

Bude vás bavit nějaký neobvyklý koníček, který ovšem ne všichni vaši blízcí schválí. A i když je to vaše záliba, vyslechnete si, co vše se třeba někdy stane. Vytušíte, že se jim to nelíbí, ale hlavně to, že se jim nelíbí, že se lišíte.

Váhy  

Přestože při dnešku odhadnete, že se vaší drahé polovičce cosi nelíbí, přesto to děláte podle svého. Zkuste se zamyslet, proč je to tak a neumíte se zapřít. Pak byste si navíc ušetřili řeči, že to musíte vědět, že právě tohle ji rozčiluje nadmíru.

Štír     

Při dnešku nedáte vůbec najevo roztrpčení, ale budete doufat, že druhý pochopí, že je něco nedobré. Jenomže to byste nesměli říkat, že je všechno bez problémů. Teď je naopak na vás, abyste šli s pravdou ven a ukázali naštvání a pracovali na změně.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Vaše rodinka vám vyčte, že jste v podstatě vybrali poněkud krkolomný způsob trávení dovolené a že jste neměli přicházet ani s původním nápadem, který se pak nakonec nerealizoval. Prostě jak to bývá, budete doma na černé listině. Ale nebojte, to odezní.

Kozoroh         

Planeta Merkur je v opozici Saturnu. Budete dnes hledat rovnováhu mezi osobní volností a závazným partnerstvím či manželstvím. Především nezadaní si budou muset uvědomit, co vlastně chtějí – letmý flirt, milostný románek, nebo trvalejší vztah?

Vodnář           

V neděli to bude obecně nějaké napjaté, tak si dávejte pozor na svá slova i chování. S přibývajícími hodinami to bude slábnout, ale určitý náznak tam ještě zůstává. Všichni však dobře víte, že štěkat na sebe není východisko, takže se chcete smířit.

Ryby  

Jste stále mezi nějakými jinými lidmi, takže spolu musíte s protějškem komunikovat a nedat na sobě nic najevo, i když jste mírně na kordy. Díky tomu ale nedorozumění mezi vámi rychleji vyšumí a postupně se spolu začnete bavit zase zcela normálně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz