Domácí

Marta Kubišová zůstává v péči lékařů. Při operaci šlo o každou minutu

Marta Kubišová zůstává v péči lékařů. Při operaci šlo o každou minutu
Marta Kubišová | Zdroj: Profimedia

Marta Kubišová je po pátečním zákroku na jednotce intenzivní péče. Pomalu se už zotavuje, řekl TN.cz její manažer Petr Větrovský. Převoz české hudební ikony do nemocnice byl ale dramatický. Prý šlo o minuty a nad Kubišovou drželi ochranou ruku všichni svatí.

"Paní Marta Kubišová byla hospitalizována v Nemocnici Na Homolce, kde se podrobila úspěšnému lékařskému zákroku. Její stav je dobrý a zdárně se zotavuje," napsal TN.cz zpěvaččin manažer Petr Větrovský v neděli.

Kubišovou operovali v pátek časně ráno kvůli akutnímu protržení střev. Podle zdroje deníku Blesk z jednotky intenzivní péče na chirurgickém oddělení, kde se dává interpretka skladby Modlitba pro Martu dohromady, jí hrozila sepse, tedy zánětlivá reakce na infekci. Prý tak šlo o každou minutu, ani jednu naštěstí doktoři nepromrhali a Kubišová bude v pořádku.

Související obsah

Kubišová už se těší, až se vrátí domů. Ani lékaři však zatím neví, kdy ji do péče blízkých budou moci propustit. "Děkuje všem fanouškům a příznivcům za velkou podporu a společně se svou rodinou žádá média o respektování soukromí, které teď potřebuje," doplnil Větrovský.

Namále měla zpěvačka už před dvěma měsíci. Když převzala od pražského primátora medaili čestné občanky hlavního města, udělalo se jí špatně a ze sálu musela odejít. "Špatně snáším teploty," vysvětlila tehdy Kubišová, o kterou mají fanoušci od té doby velký strach.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz