Krimi

Žena lákala muže na sex. Při něm je následně měla okrást

Na internetových seznamkách lovila podle policie žena z Kladenska své oběti. Muže, které oslovila, nalákala na sex, při kterém je měla okrást. Policie 51letou ženu, která už za stejný zločin dříve byla odsouzena, vypátrala a obvinila.

Na internetu se obviněná s muži seznámila a domluvila si s nimi schůzku. "Madam měla dopředu připravený jasný scénář, jak jejich setkání bude vypadat od začátku do konce. A ten taky dodržovala," upozornila policejní mluvčí Michaela Richterová. 

Každého z mužů požádala, aby za ní přijeli do Kladna. Následně jim v autě navrhla, aby se vydali na blízkou benzínku pro kávu. "Gentlemani šli koupit kávu, přičemž zlodějka sledovala, kam si ukládají peněženku. Potom se autem přesunuli na odlehlé místo, kde se začali sbližovat a uspokojovat," popsala Richterová.

Při sexu následně podle kriminalistů využila nepozornosti svých obětí a zašmátrala do míst, kde měli peníze, peněženky nebo mobilní telefon. Ty jim měla ukrást.

Související obsah

Ženu se kladenskému kriminalistovi podařilo vypátrat a ztotožnit. "Po veškerých služebních úkonech pak vyšetřovatelka zahájila proti ženě trestní stíhání a obvinila ji ze spáchání pokračujícího přečinu krádeže v jednočinném souběhu s pokračujícím přečinem neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku," sdělila policejní mluvčí.

Za úplně stejný zločin byla přitom už dříve 51letá žena odsouzena. Nyní jí hrozí šest měsíců až tři roky ve vězení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz