Co nás čeká

Horoskop na úterý 2. srpna: Dnes přijde nepříjemná zpráva

Horoskop na úterý 2. srpna: Dnes přijde nepříjemná zpráva
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Vliv Uranu ve znamení Býka může přinést během dne nepříjemné zprávy ohledně domova, rodiny a bydlení. Nevyhýbejte se hádkám ani společným chvílím se svým partnerem. Nechte emoce proudit, ale zbytečně se nerozčilujte.

Beran

Měli byste být při dnešku ostražití, jelikož lze očekávat ze všech stran podvodné jednání či zkreslování situací. Mohou se ozvat skrytí nepřátelé nebo se objeví nepříjemná zpráva. Každopádně štěstí přeje připraveným.

Býk    

Můžete očekávat nečekaný výdělek, který přijde jako blesk z čistého nebe. Přivýdělek nebo ušetření, ať už menší, nebo větší, vám vykouzlí úsměv na tváři. A vy si ihned budete více užívat letních dní. Nebojte se dopřát si více pohody a nevšední věci.

Blíženci          

Zkuste vymyslet společnou rodinnou činnost, při které se zapojí všichni. Nahlas vám to neřeknou, ale uvnitř budou rádi, že jsou součástí něčeho a že vy s nimi vždy počítáte, ať se děje cokoliv. Za to vám budou velice vděční. Ideální jsou noční akce.

Rak    

Finance jsou v akci, a to v pozitivním smyslu. Při dnešku se před vámi otevře téma úřadů, zahraničí, vzdělávání, rozšíření vědomostí a znalostí. Vliv Uranu ve znamení Býka může přinést během dne nepříjemné zprávy ohledně domova, rodiny a bydlení.

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev     

Rodina bude vaší oporou. Nebojte se jí svěřit se svými problémy, a to jak pracovními, tak osobními. Rodina vám poskytne jiný úhel pohledu, který vám při řešení vašich starostí hodně pomůže. Uvědomíte si důležitost svých blízkých.

Panna 

Vztahy pro vás budou žhavým tématem. Nevyhýbejte se hádkám ani společným chvílím se svým partnerem. Nechte emoce proudit, ale zbytečně se nerozčilujte. Nemuselo by to mít na váš zdravotní stav dobrý vliv. Kvůli psychickým starostem byste měli potíže.

Váhy  

Může nastat mezník v oblasti práce nebo vztahu. Srpnové Slunce společně s Merkurem vytáhne na povrch tajemství a všechno skrývané bude díky nim samo odtajněno. Připravte se proto na to, že mohou přijít také nějaké nepříjemné zprávy.

Štír     

Zkuste se poohlédnout po jiných obzorech, zvláště pokud vás vaše práce příliš nenaplňuje. Jste-li v zaměstnání naopak spokojeni, zkuste si promluvit se zaměstnavatelem o větší mzdě, která vám je zřejmě tím hlavním trnem v oku. Šance tu jsou.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Ezoterika, víra a náboženství vstoupí po špičkách do vašeho života. Vliv planet přináší aktivitu v oblasti komunikace, cest a cestování. Budete řešit nákup či prodej dopravního prostředku. A aby toho nebylo při dnešku málo, čekají vás dobré zprávy.

Kozoroh         

V rodině může nastat krize z důvodu majetkových a finančních změn. Postupujte proto s rozvahou. Netajte před rodinou zásadní věci a všechno jí řekněte. Můžete rozebrat i finanční propad, se kterým vám členové rodiny mohou rychle pomoci.

Vodnář

Máte-li ve vztazích s partnerem nedořešené záležitosti, tak neváhejte a vytáhněte je znovu na povrch. Při dnešku se vám tyto události podaří vyřešit. I když partner zpočátku nebude rád, poté si uvědomí, že jste udělali dobře. A bude vám velice vděčný.

Ryby  

Vlivem Venuše v Raku vám do života může vstoupit nový partner. Začátek srpna je obdobím, kdy odchází staré a přichází nové. Tento týden je vaše intuice otevřená a vy vstoupíte na novou životní cestu. Mars pak začne působit v oblasti financí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz