Krimi

VIDEO: Řidič se nepohodl s cyklistou. Skončilo to bodnutím do břicha

Policisté pátrají po neznámém cyklistovi, který měl v Brně na začátku července po slovní rozepři nožem bodnout mladého řidiče. Vyšetřovatelé zároveň hledají také další svědky události.

Incident se odehrál v pátek 1. července po 14. hodině v brněnské Kotlářské ulici. 24letý mladík se tam dostal do konfliktu s mužem na kole. "Zatroubil na něj a cyklista mu na oplátku kopl do vozu a odjel," přiblížila policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Mladý šofér poté odstavil svůj vůz a cyklistu dostihl na přechodu pro chodce. "Začala strkanice, při které měl cyklista řidiče bodnout nožem do břicha," doplnila Cejnková.

Související obsah

"Měli jsme v péči mladého muže s poraněním bodného charakteru. Pacienta jsme ošetřili a převezli na urgentní příjem do Fakultní nemocnice sv. Anny," řekla TN.cz mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Kriminalisté od té doby stále pátrají po cyklistovi. Současně hledají také další svědky události, zejména pak ženu s dětmi, která přecházela po přechodu v době, kdy se útok odehrál. "Jakékoliv informace k podezřelému muži je možné sdělit přes tísňovou linku 158," vyzvala Cenjková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz