Co nás čeká

Horoskop na středu 3. srpna: Je nutné, abyste se zaměřili na zdraví

Horoskop na středu 3. srpna: Je nutné, abyste se zaměřili na zdraví
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Pečujte dnes o své zdraví a věnujte se nejen tělu, ale i psychice. Dopřejte si klidně pár dní odpočinku navíc. V práci byste se měli vyhnout zbytečným konfrontacím s vedením, nemusely by se totiž vyplatit. Spolupracujte a utvářejte nové vztahy, které by se vám mohly hodit.

Beran

Snažte se být vzhledem k tomu, že je prostředek týdne, co nejvíc rozumní a myslet především na sebe. Pečujte o své zdraví a věnujte se nejen tělu, ale i psychice. Pokud potřebujete zvolnit, klidně si dopřejte pár hodin odpočinku navíc, zasloužíte si je.

Býk    

Vyhněte se rozkazovačnému jednání. Pokud si budete počínat příliš egoisticky a rozkazovat, nemuselo by se vám to vyplatit. Budete rádi, když si v klidu budete moci plnit svoje povinnosti a vyhnete se práci navíc.

Blíženci          

Zkuste chytit příležitost za pačesy a vyvýšit se nad ostatní, kteří budou pracovní příležitosti odmítat. Váš zaměstnavatel totiž ocení někoho, kdo se postaví výzvám, nebude se snažit vyhnout povinnostem a nebude si užívat opalování na slunci jako jiní.

Rak    

Dejte si pozor na nepříjemné zprávy od partnera. Buďte na ně připraveni a reagujte přiměřeně. Zkuste se zamyslet nad partnerovou situací a zároveň i nad tou svojí. Co vás napadne, to řekněte. Protějšek ocení vaši upřímnost a otevřenost.

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev     

Zažijete perný den. Váš zaměstnavatel po vás bude chtít více odvedené práce než kdy jindy. To se vám dozajista příliš nebude líbit, když uvidíte kolegy odjíždějící na dovolenou. Buďte ale opatrní, vyhněte se zbytečným konfrontacím s vedoucím.

Panna 

Koukejte po příležitostech a nebojte se po nich sáhnout. Bude vhodná doba pro uzavření obchodu nebo třeba pro změnu zaměstnání. Připravte si finanční plány pro nadcházející období. Ve finančních dokumentech si udělejte pořádek, mohl by se vám hodit.

Váhy  

Nejste-li ve svém zaměstnání spokojeni, je vhodná doba ke změnám, stejně jako ve vztazích. Zkuste se poohlédnout po jiném zaměstnavateli nebo po nějakém úplně jiném druhu práce, který by vás bavil.

Štír     

Ukažte partnerovi svoji lásku a zkuste vymyslet společné aktivity, které mu udělají radost. Nebojte se vyzkoušet nové věci, které jste společně nikdy předtím nedělali. Věnujte partnerovi dostatek svého času a lásky, uvidíte, že váš vztah opět rozkvete.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Dejte pozor a vyvarujte se podvodným živlům! Srpnové Slunce ve Lvu v oblasti financí přinese špatné zprávy. Měli byste proto poslechnout svůj vnitřní hlas a nenechat se ošálit. A to ani když se nějaká nabídka bude tvářit sebevíce výhodně.

Kozoroh         

V zaměstnání zvyšte svoji aktivitu, ovšem ne tak, abyste tím pohoršili své kolegy. Snažte se vyniknout, ale ne příliš chamtivě. Spolupracujte a utvářejte nové vztahy, které by se vám mohly hodit. Nebuďte na ostatní nepříjemní, zkuste vykouzlit na rtech úsměv.

Vodnář          

Jste-li ve vztahu nespokojení, nebojte se od něj ustoupit nebo ho úplně ukončit. Je vhodná doba k takovým činům. Všechno ovšem podstupujte s velkou mírou opatrnosti a promyšlenosti. Ne každá změna totiž může mít dobré následky. Myslete i na to!

Ryby  

Věnujte lásce zvýšenou pozornost. Mohou se naskytnout nové situace, které nebudete čekat. Ty je dobré využít a začít novou etapu života, která vám přinese více štěstí i lásky. Se stálým partnerem zkuste vztah oživit společnými činnostmi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz