Krimi

Masakr na maloměstě: Oběťmi vraždy v Rožnově jsou malé děti a policistka

Policisté od středečního dopoledne vyšetřují hromadnou vraždu na Vsetínsku. Zemřeli tam čtyři lidé. Na místo dorazili i vyšetřovatelé Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS), jednou z obětí je policistka.

​Policisté a kriminalisté ze Zlínského kraje vyrazili ve středu dopoledne do Rožnova pod Radhoštěm. O půl desáté tam byla totiž nahlášená vražda.

"V Rožnově pod Radhoštěm právě prověřujeme násilný trestný čin, při kterém přišly o život dvě dospělé osoby a dvě malé děti," uvedla na sociálních sítích policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

"Případ jsme předběžně kvalifikovali jako trojnásobnou vraždu. 49letý muž zastřelil svou 35letou družku a své děti. Poté zbraň obrátil proti sobě. Jednou z obětí je policistka," doplnila Kyšnerová ve čtvrt na pět odpoledne. Jednalo se o legálně drženou krátkou zbraň.

Související obsah

Muž byl podle informací TV Nova zástupcem ředitele městské policie na Vsetínsku. Další informací je, že jedno z dětí mělo mít ve středu oslavu šestých narozenin, druhé mělo čtyři roky.

Vražda se stala ve Slezské ulici. Jedná se o ulici v klidné čtvrti s rodinnými domy a spoustou zeleně. Nachází se nedaleko řeky Bečvy a známého skanzenu. "Motiv pachatele prověřujeme," doplnila.

Podívejte se na snímky z místa činu:

Je to jen necelý týden poté, co byla zavražděna jedna z úřednic přímo na zlínském krajském úřadě. Ženu měl zastřelit její bývalý přítel. Letos se jedná už o druhou vraždu se čtyřmi oběťmi na Vsetínsku, na konci dubna měl 31letý muž v obci Loučka zavraždit svou partnerku a tři jejich děti. Více si přečtěte v tomto článku na TN.cz.

Situaci na místě sleduje reportér TV Nova. Policisté byli na místě ještě ve večerních hodinách:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz