Zajímavosti

Hana Zagorová manžela pořádně překvapila. Tohle od ní Margita nečekal

Hana Zagorová manžela pořádně překvapila. Tohle od ní Margita nečekal
Hana Zagorová a Štefan Margita Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan, Martin Hykl / CNC / Profimedia

Přestože se Hana Zagorová stále zotavuje z květnového kolapsu, podařilo se jí příjemně překvapit manžela Štefana Margitu. Na sociálních sítích mu vyznala lásku a dojala ho tím.

Tento pár je důkazem, že pravá láska existuje. "Zlatíčko moje, všechno nejlepší k tvým narozeninám. Miluju tě! Tvoje Hanka," napsala Zagorová na svůj instagram přání k 66. narozeninám, které ve středu její manžel Štefan Margita slaví. V komentářích jí hudebník i odpověděl. "Zlatíčko moje, já Tebe také. Už 30 let," připojil komentář Margita a přidal hromadu srdíček.

Na svůj instagramový profil sdílel i Margita zamilovanou fotku, na které pár září štěstím. "Moc se těším na oslavu mých šestašedesátin. Zdravíme vás oba. Vaši H a Š," napsal natěšený oslavenec.

Související obsah

K narozeninovým gratulantům se přidaly i další celebrity. "Štefíčku, všechno nejlepší k narozeninám," vzkázala mu třeba Dagmar Havlová. "Milý Štefíčku, přeji Ti všechno nejlepší a moc se na Tebe těším," připojila své přání moderátorka TV Nova Lucie Borhyová.

V květnu Českem otřásla zpráva o kolapsu Zagorové, od té doby se zpěvačka zotavuje. Začátkem léta řekla, že se cítí mnohem lépe. Koncem srpna nebo v září by ráda s manželem vyrazila na dovolenou do svého letního bytu ve Španělsku.

Klus, Zagorová i Prachař! Celebrity se před létem utrhly ze řetězu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz