Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 4. srpna: Dnes hrozí nepříjemné výdaje

Horoskop na čtvrtek 4. srpna: Dnes hrozí nepříjemné výdaje
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Merkur se dnes přesouvá do Panny a působí na finance a společné vlastnictví. Peníze budou vaším nejčastějším tématem sporů. Dejte pozor nejen na peníze, ale také na majetek. Může dojít k nepříjemným změnám.

Beran

V práci se vám bude dařit. Letní měsíce vám dodávají energii k dokončení již dlouho rozdělaných věcí, na které jste v předešlých obdobích čas neměli. Vykročte proto dnes směle ke svému pracovnímu plánu a klidně ho o něco málo či více i překročte.

Býk    

Dejte dnes pozor při přehnaně kritických slovech doma i v práci. Hrozí totiž, že si naděláte zbytečné nepřátele. Nezapomínejte na projevy lásky, alespoň pokud jde o vaše nejbližší. Ovšem i v práci se můžete začít více usmívat, rozhodně to situaci neuškodí.

Blíženci          

Kupte si něco, po čem již dlouho toužíte. Jestli jste dlouho přemýšleli nad koupí, tak teď nastala vhodná doba. Neváhejte především nad nákupem elektrospotřebiče, dovolené či domácího mazlíčka. To všechno by vám totiž mohlo razantně zvýšit náladu.

Rak    

Daří se vám, vaše peněženka bude plná, ale pozor na podepisování smluv a formalit. Zkontrolujte si své dokumenty a úřední listy, zda je skutečně vše v pořádku. Nebojte se také zainvestovat do věci, po které toužíte vy nebo někdo z vašich blízkých.

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev     

Finance pro vás budou žhavým tématem. Dejte pozor na nečekané výdaje a vždy mějte po ruce rezervu. Můžete peníze snadno získat i o ně přijít. Buďte proto rozhodní a všechny své koupě pečlivě zvažujete. Obchody, které nechvátají, odložte.

Panna 

Dejte pozor na nečekané výdaje, které vás mohou při dnešku rychle zastihnout. Všímejte si okolí a předcházejte problémům, které by mohly nastat. Čeká-li vás soud, nebojte se a věřte si. Merkur vchází do Panny a je na vaší straně, proto klidně směle do boje.

Váhy  

Své práci se budete věnovat na sto procent. V zaměstnání jste poslední dobou našli odreagování, a tak trochu i únik z reality soukromého života. Před svými problémy však nemůžete utéct, brzy vás doženou. Zapomínáte na ostatní rozměry života.

Štír     

Pokuste se ušetřit. Neměly by vás zastihnout žádné nečekané výdaje, tak toho využijte. Peníze našetřené v tomto období se vám mohou do budoucna hodit. Pokud plánujete dovolenou, zvolte méně nákladnější varianty. I v Česku je hezky.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Práce vám půjde od ruky, přestože u většiny kolegů to bude právě naopak. Jejich nálada vás ovšem nesmí strhnout. Budete-li mít chuť, tak neváhejte a zkuste udělat více práce. Váš zaměstnavatel to jistě po zásluze ocení.

Kozoroh         

Peníze budou vaším nejčastějším tématem sporů. Dejte pozor nejen na peníze, ale také na majetek. Může dojít k nepříjemným změnám. Udělejte si pořádek ve financích a zkuste je vyřešit. Uzavírejte jen nezbytné smlouvy a obchody, kterým se opravdu nemůžete vyhnout.

Vodnář          

Merkur se dnes přesouvá do Panny a působí na finance a společné vlastnictví. Mohou přijít kladné i záporné změny. Provádějte je především tak, abyste s nimi byli spokojeni vy sami. Kladných změn a příležitostí využijte a pokuste z nich dostat maximum!

Ryby  

Očekávejte kladný obrat ve vaší peněžence. Nečekané nebo ušetřené peníze vám vykouzlí úsměv na tváři. Zacházejte se svými financemi ovšem obezřetně. Dejte pozor na drobné zlodějíčky i velké podvodníky a také na svůj instinkt. Řiďte se podle něj.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz