Co nás čeká

Horoskop na sobotu 6. srpna: Dnes se vyplatí riskovat

Horoskop na sobotu 6. srpna: Dnes se vyplatí riskovat
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Nebojte se nových možností, jak si přivydělat. Zkuste být kreativní a prosadit se. Dnešek je pro vás v tomto ohledu jako dělaný. Zkuste zainvestovat nebo trochu zariskovat. Měli byste však předcházet problémům a mluvit o nich před rodinou.

Beran

Udělejte svým dětem léto ještě lepší a vymýšlejte dovolené a výlety. Ovšem nic se nemá přehánět. Dejte pozor, ať se na společném výletu všichni shodnete a nikdo nejede proti vlastní vůli. To by totiž dokázalo zkazit nejen celý výlet, ale i část prázdnin.

Býk    

Nebojte se nových možností, jak si přivydělat. Zkuste být kreativní a prosadit se. Dnešek je pro vás v tomto ohledu jako dělaný. Zkuste zainvestovat nebo trochu zariskovat. Žádné nečekané výdaje by vás v tomto období neměly potkat. Tak neváhejte.

Blíženci          

Dlouholetý vztah si prochází mnoha zkouškami. S milovaným partnerem jste se jeden druhému stali nejen životní jistotou, ale bohužel i tak trochu samozřejmostí. Starší páry však díky jisté události opět prožijí pocit zamilovanosti.

Rak    

Dořešíte všechny záležitosti s penězi. Dlouhodobě se však musíte připravit na problémy v oblasti práce a kariéry. V pracovní oblasti totiž začnete brzdit a dělat si problémy. Budete také řešit peníze a majetek ve společném vlastnictví další osoby.

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev     

Neradi se pouštíte do konfliktů a vše se snažíte řešit rozumnou cestou. Dnes však pochopíte, že pokud chcete na rodinném sněmu prorazit, budete se muset přizpůsobit stylu své konkurence a použít ostré lokty. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá!

Panna 

Je dobré vyřešit dlouhodobé záležitosti, které byly odkládány. Ve vztazích a lásce ukončit nepříjemné situace, do kterých jste byli svým způsobem nuceni. Ukončete svět iluzí a začněte žít v realitě. Zasloužíte si to nejlepší, tak si to dopřejte.

Váhy  

Dnešní den v zaměstnání bude pohodový. Spousta volného času vám poskytne příležitost přemýšlet nad životní situací. Kvůli momentální nejistotě ve vztahu budete myslet na svého bývalého partnera. Budete mít tendenci vzpomínat pouze na to dobré.

Štír     

Při dnešku vás budou evidentně čekat s rodinou krušné chvíle. Dejte pozor na nečekané a nepříznivé zprávy od členů rodiny. Snažte se všechny rodinné problémy řešit s rozvahou a pochopením pro ostatní, ale nebojte se říct a obhájit svůj názor.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Vyrazte s rodinou na dovolenou. Nebojte se last minute zájezdů. Naplánováním na poslední chvíli uděláte rodině radost. Vnesete do ní vzrušení, radost a zároveň poznání z nových navštívených oblastí. Vybírejte tak, aby si každý přišel na své.

Kozoroh         

Půjčky, hypotéky, prodej, nákup, peníze – to všechno budete v průběhu dne řešit. Mohou také nastat problémy související s mluveným či psaným slovem, dobře proto zvažujte, co komu řeknete, aby to později nemělo ještě svoji dohru před nějakým úřadem.

Vodnář          

Rodina bude vaší oporou a zároveň příležitostí oddechnout si od pracovních dní. Domluvte se s ní proto na společné dovolené, kterou si jistě všichni užijete. Myslete přitom ale na finance, abyste zabránili špatným finančním dopadům na rodinu.

Ryby  

Dávejte pozor na společné rodinné vlastnictví. Předcházejte problémům a mluvte o nich před rodinou. Obezřetnost je na místě i u ostatních členů rodiny, a ne pouze u vás. Vyhněte se manipulaci se společným majetkem. Mohlo by to mít neblahé důsledky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz