Zajímavosti

Vanda z Ulice překvapila novinkou ze soukromí. Čeká druhé miminko

Vanda z Ulice překvapila novinkou ze soukromí. Čeká druhé miminko
Vanda s Luďkem v Ulici Zdroj: TV Nova

Herečka Kristýna Hrušínská na sociálních sítích šokovala své fanoušky nečekanou zprávou. Čeká dalšího potomka a září štěstím. Představitelka Vandy Veselé z Ulice se tak spolu se svou rodinou těší, co přinese další fáze jejího života.

"Bude veselo, druhé kolo začíná za tři, dva, jedna..." napsala Kristýna Hrušínská na svůj instagram. A připojila fotku, na které se drží za už poměrně viditelné těhotenské bříško. 

Herečka fotku poslala z dovolené ve Florencii, kde si užívá se svým manželem Matějem Balcarem a synem Vojtou. Jejich rodina se tedy rozroste už o čtvrtého člena. Hrušínská vypadá, že si těhotenství užívá a je šťastná.

Související obsah

​Diváci si postavu Vandy celkem oblíbili, přestože v nekonečném seriálu nemá příliš dobrý charakter. Momentálně je Vanda ve vztahu s Luďkem a má pocit, že je konečně šťastná. Většina lidí se jí snažila Luďka rozmluvit, ale Vanda má zkrátka svoji hlavu. Zatím to vypadá, že jim to klape. Uvidíme, co přinese další dějová linka, když je představitelka Vandy těhotná...

Na televizních obrazovkách ale Vandu uvidí fanoušci seriálu zanedlouho, nová sezona Ulice se totiž vrací letos mnohem dřív. Už 15. srpna tak budete moci sledovat další osudy oblíbených postav. Nebo s předstihem 8. srpna na Voyo.

Z ufňukané chudinky mistryní manipulace! Co čeká Vandu s Luďkem v 18. sezoně:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz