Zajímavosti

Kordula Stropnická šokuje na sociálních sítích. Její fotka vyrazila fanouškům dech

Kordula Stropnická šokuje na sociálních sítích. Její fotka vyrazila fanouškům dech
Kordula Stropnická s matkou Veronikou Žilkovou | Zdroj: Profimedia

Dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického roste do krásy. Kordula Stropnická svým vzhledem překvapila už začátkem léta, kdy ji máma vzala do společnosti. Nyní přidala svůj úplně první příspěvek na instagram.

Dříve se 16letá Kordula Stropnická držela spíš zpátky, na instagram přidávala hlavně příběhy, jež do 24 hodin zmizí. Nyní ale udělala výjimku a přidala hned tři fotky z dovolené ve Španělsku. I když Kordula nepřidávala dosud žádné příspěvky, její profil sleduje přibližně 8,5 tisíce lidí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený kordy (@cordeliestropnicka)

Svůdné pózy Stropnické ukazují na to, že by si klidně mohla brousit zuby na kariéru modelky. I její stylové oblečení je poměrně odvážné, na fotkách má na sobě krátké šortky a kolem hrudníku má uvázaný šátek jako top. 

Související obsah

​Poprvé se Kordula Stropnická objevila ve společnosti po boku své matky na letošním karlovarském festivalu. Uhranula tam okolí svou krásou, a tak mnozí začali spekulovat o její možné kariéře modelky. 

Přestože na první pohled působí Kordula klidně, její rodiče se mezitím rozvádějí. Letos v březnu o tom informovala Veronika Žilková s tím, že jí rozvod Stropnický oznámil přes e-mail.

Žilková zuří kvůli milence Stropnického. Zametli to pod koberec, já zůstala sama:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz