Zahraničí

Brutální nehoda slavné herečky. Její mluvčí prozradil, jak je na tom

Brutální nehoda slavné herečky. Její mluvčí prozradil, jak je na tom
Americká herečka Anne Hecheová Zdroj: profimedia.cz

Losangeleská policie potvrdila, že žena zraněná při páteční autohavárii je skutečně herečka Anne Hecheová. Jsou také známé nové informace k jejímu zdravotnímu stavu. Policie se o herečku zajímá i kvůli další nehodě, kterou měla způsobit a od které měla odjet.

Třiapadesátiletá herečka Anne Hecheová skončila po páteční havárii v nemocnici v kritickém stavu. Po nárazu do domu v jedné z losangeleských čtvrtí její auto začalo hořet.

"Anne je nyní ve stabilizovaném stavu. Její přátelé a rodina prosí, aby na ni lidé mysleli a modlili se za ni. A také prosí o zachování jejího soukromí v těchto náročných časech," uvedl hereččin mediální zástupce pro portál ABC News.

Související obsah

​Policie zatím herečku nemohla vyslechnout vzhledem k jejímu stavu. Policisté se také zabývají další nehodou, kterou měla Hecheová způsobit a odjet od ní předtím, než narazila do rodinného domu.

Podle vyjádření losangeleských hasičů začalo auto hořet ihned po nehodě. "Celkem 59 hasičům zabralo 65 minut, než se na místo dostali a oheň u silně poškozené budovy uhasili," popsal mluvčí hasičů Brian Humphrey. Dodal, že nikdo jiný nebyl při požáru zraněný.

Auto Anne Hecheové po nehodě:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz