Zajímavosti

Dara Rolins pustila fanoušky do soukromí. Fotka, kterou nikdo nečekal

Dara Rolins pustila fanoušky do soukromí. Fotka, kterou nikdo nečekal
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Dara Rolins se vrátila z dovolené v Americe, léto si ale stále užívá plnými doušky. Zpěvačka je známá tím, že čas nejraději tráví ve společnosti svých nejbližších, její maminku Zlatku Rolincovou nevyjímaje. Ženu, která jí dala život, ale téměř nikdy nefotí. Novým snímkem tak všem vyrazila dech.

Zástupy žen by se od ní mohly učit, jak stárnout s grácií. Ve svých 77 letech má maminka Dary Rolins šarmu na rozdávání. Z nejnovější fotky, kterou si zpěvačka vystavila na instagramu, je očividné, že v lepší kondici už Zlatka Rolincová být nemůže.

"S mojí mamá," připsala Dara ke snímku, kterým řadu fanoušků překvapila. Soukromí s nimi sice sdílí často a ráda, Zlatka se však na jejím profilu objevila naposledy před několika lety.

Související obsah

Rolins momentálně prožívá jedno z nejšťastnějších životních období. Láska jí s Pavlem Nedvědem jenom kvete a po dvou rocích covidových uzávěr si coby milovnice cestování konečně může létat, kam se jí zlíbí. Stihla už třeba romantický týden se svým fotbalistou na Sardinii a minulý týden se vrátila z americké Kalifornie.

"I když jsem byla v L. A. stokrát, vždy jsem z tohoto místa stejně a 'nanovo' okouzlená. A s mými miláčky po boku z toho bude už za pár hodin další neskutečně krásná vzpomínka," zhodnotila Dara výlet za velkou louži.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Dara sdílela pikantní video s Nedvědem. Dovolenou trávili v posteli (07/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz