Co nás čeká

Horoskop na úterý 9. srpna: Máte šanci dnes poznat osudovou lásku. Věřte si

Horoskop na úterý 9. srpna: Máte šanci dnes poznat osudovou lásku. Věřte si
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Venuše je dnes v opozici s Plutem a Ryby tak mají velkou šanci na osudovou lásku. Býkům ale tato konstelace může přinést nepříjemné zprávy. Ženy ve znamení Raka by si měly dávat pozor na nechtěné těhotenství.

Beran

Na lásku dnes nebudete mít příliš času. Důvodem bude práce, která vám v poslední době nedá spát. Povinnosti bohužel nepočkají, a vy se proto musíte dočasně přizpůsobit zběsilému pracovnímu tempu. Naštěstí to váš protějšek pochopí a bude při vás stát.

Býk    

Začněte se pomalu připravovat na novou chuť do života a touhu jít novou životní cestou. Dojde k ukončení, uzavření a nastolení nových partnerských dohod. Venuše v opozici Pluta může přinést nepříjemné zprávy obecně, zvláště pak ve financích.

Blíženci          

Intuice vám ukáže další směr, kterým byste se ve svém životě měli ubírat. Tentokrát se bude jednat zejména o oblast partnerských vztahů. Vycítíte, že jistá cesta je vám mnohem blíž než ta, na které se nacházíte nyní. Proto se nebojte udělat změnu!

Rak    

Ženy ve znamení Raka by si v tomto období měly dát pozor na nechtěné těhotenství. Mohlo by se totiž stát, že se dostanou do nepříjemných problémů. Pokud si tedy hodláte užívat, nezapomeňte se pojistit, a to raději hned několikrát. Vyplatí se to!

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

I malé pracovní překážky vám dnes budou připadat jako nepřekonatelné problémy. Váš pesimismus má své opodstatnění, přesto se snažte nepřenášet jej na své okolí. Každý má svých starostí dost a mohlo by se lehce stát, že dočasně přijdete o přátele.

Panna 

Dnes se můžete těšit na velice pohodový a hlavně přínosný den. Protáhnete své tělo a uděláte tak něco nejen pro svou fyzickou kondici, ale také pro svoji psychiku. Uvidíte, že sport vám přinese pocit spokojenosti a štěstí, jaký jste dlouho nezažili.

Váhy  

V pracovní oblasti dostanete příležitost ukázat, co ve vás je. A rozhodně ji nepromarníte! Když máte šanci, umíte ji využít na sto procent. Proto i dnes předvedete maximum svých schopností. Uvidíte, že vaši nadřízení váš potenciál odhalí a ocení!

Štír     

Budete se snažit zaujmout jistou velmi atraktivní osobu opačného pohlaví. A půjde vám to bez větší námahy. Máte totiž šarm a sex-appeal, jaké vám mohou ostatní jen tiše závidět. Využijete je na sto procent. Jen si dejte pozor na to, k jakým záměrům.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

V práci si budete hrát na hrdinu. Dejte si však pozor na to, aby se z heroické pózy nestala role šaška. Vaši kolegové vás totiž mají přečtené a moc dobře vědí, jak je všechno doopravdy. Nezapomeňte proto na pokoru a jistou skromnost. Je to potřeba!

Kozoroh         

Dobrá zpráva vám výrazně zpříjemní den. Uvědomíte si totiž, že všechny vaše starosti a splíny, kterými jste se v nedávné době zabývali, byly úplně zbytečné. Spadne vám tak obrovský kámen ze srdce a konečně si budete moci opravdu zhluboka oddechnout.

Vodnář          

Začnete rozvíjet talent svých ratolestí. Naštěstí zjistíte, že vaši potomci mají spoustu nadání, a proto se s nimi pracuje jedna radost! Jen si dejte pozor, aby vaše snaha nepředčila jejich odhodlání. Rychle byste je totiž mohli svým tlakem otrávit!

Ryby  

Venuše je dnes v opozici s Plutem a vy tak máte velkou šanci na osudovou lásku. Mohli byste najít protějšek, o kterém již dlouho sníte. Chce to jen oči na stopkách, a hlavně spoustu odhodlání. Stydlivost dnes rozhodně není na místě. Věřte si!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz