Domácí

Policie stále neví, kdo je muž, který spadl do Hranické propasti. Žádá o pomoc

Policie stále neví, kdo je muž, který spadl do Hranické propasti. Žádá o pomoc
Muž neznámé totožnosti Zdroj: Policie ČR

Na vodní hladině Hranické propasti našli minulý týden ve středu mužské tělo. Policii se stále nepodařilo zjistit, o koho jde. V pondělí se proto rozhodla požádat o pomoc veřejnost.

"Minulý týden, konkrétně 3. srpna 2022, bylo na vodní hladině Hranické propasti nalezeno tělo muže neznámé totožnosti, ohledáním nebylo zjištěno, že by na jeho smrti měla podíl další osoba," upozornila policejní mluvčí Miluše Zajícová. Nyní žádá veřejnost o pomoc s identifikací muže.

Podle kriminalistů mu bylo asi 25 až 40 let. "K postavě lze říci, že se jednalo o muže štíhlé, atletické postavy, vysokého 194 cm a vážícího 67 kg. Vlasy měl světle hnědé, krátké, možná i vlnité s délkou do 5 cm," sdělila Zajícová. "Hlava je tvaru oválného se světlým obočím, tenkými k hlavě přilehlými uchy a takzvanou bradkou a knírem do délky 0,8 cm," dodala.

Související obsah

V levém podbřišku měl nalezený muž jizvu. Barvu očí se policii nepodařilo zjistit. Kriminalisté žádají o informace k jeho totožnosti, případně i k místu, kde se pohyboval v posledních týdnech. "Volejte kdykoliv na bezplatnou linku 158. S informacemi je možné kontaktovat policisty i na lince 974 778 337 nebo 601 365 551," požádala Zajícová.

Policistům se nepodařilo zjistit ani, kdo v lokalitě, kde muže našli, uklízí odpadkové igelitové pytle. "Proto se obracíme i na ně, nebo na svědky, kteří mají informace o úklidu těchto prostor, aby nás kontaktovali na výše uvedených telefonních číslech," uvedla policejní mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz