Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 11. srpna: Odstraňte ze svého života stres i napětí

Horoskop na čtvrtek 11. srpna: Odstraňte ze svého života stres i napětí
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Venuše dnes vstupuje do Lva, a to posílí vás vztah k dětem a rodinnému zázemí. Štíři by měli ze svého života odstranit veškerý stres a napětí. Uvidíte, že rázné řešení, jemuž jste se doposud bránili, přinese své ovoce.

Beran

Dnes se v práci nezastavíte a povinnosti bohužel zasáhnou i do plánů, které jste měli se svým partnerem. I když bude váš protějšek velice zklamaný, projeví spoustu pochopení a tolerance. Nebude vám nic vyčítat. Naopak, stane se vaší cennou oporou.

Býk    

Rodina pochválí vaše schopnosti. Pravdou totiž je, že váš talent je obdivuhodný a rozhodně stojí za povšimnutí. Chvála vašich nejbližších zahřeje u srdce. Moc dobře jste si vědomi toho, že jejich měřítka nejsou nízká. Proto se těšte na úspěšný den!

Blíženci          

Pokud budete naprosto upřímní a využijete své empatie a vcítění, buďte si jisti, že krachující vztah lze zachránit. Musíte však využít veškeré své komunikační schopnosti a vyjádřit protějšku to, co cítíte. Bez cenzury a upřímně. Jenom to pomůže.

Rak    

Pokud v poslední době žijete spíše samotářským životem, věřte, že určitě nemá cenu házet flintu do žita! Právě naopak. Právě v těchto dnech máte šanci narazit na ten pravý protějšek. Nebojte se udělat první krok. Uvidíte, že to nápadník ocení!

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Venuše dnes vstupuje do vašeho znamení, a to posílí vás vztah k dětem a rodinnému zázemí. Pokud jste již delší dobu zadaní, je možné, že pocítíte touhu usadit se. Ukvapenost však není vaše poznávací znamení. Raději si proto všechno pečlivě promyslíte.

Panna 

Lidé z vašeho okolí vám budou připadat přehnaně sebestřední a nafoukaní. Raději jim to však nedávejte okatě najevo. I když to myslíte dobře, mohlo by se lehce stát, že se terčem pomluv nakonec stanete vy sami. I upřímnost je třeba umět dávkovat.

Váhy  

Budete mít pocit, že rodina je bez vás úplně ztracená. Z toho pramení také potřeba do všeho zasahovat. Pravdou však je, že blízcí mají vlastní život pod kontrolou. Proto se raději vyvarujte přehnané organizace jejich programu. Mohlo by jim to vadit.

Štír     

Pokusíte se ze svého života odstranit veškerý stres a napětí. Uvidíte, že rázné řešení, jemuž jste se doposud bránili, přinese své ovoce. Nejenže vám spadne kámen ze srdce, ale navíc se naučíte vyrovnávat s tím, že vše nejde podle vašich představ.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Od jistého rozhodnutí neustoupíte, i když vás od něj budou blízcí zrazovat. Vy však víte své a rozhodně se nenecháte ovlivnit názory okolí. Přesto byste si je měli vyslechnout. Je možné, že vám dají pár zajímavých impulzů k zamyšlení. A to se hodí!

Kozoroh         

Jistá osoba čeká, až o ni projevíte zájem. Sama totiž není natolik iniciativní, aby podnikla první krok. Proto se rozhlédněte po okolí a pokuste se dotyčného odhalit. S trochou pozornosti a empatie to jistě nebude žádný oříšek. Přátele vás navedou.

Vodnář          

Venuše vstupující do znamení Lva vám otevře sexualitu. Nebojte se tedy věcí, za které se běžně stydíte. Řekněte o nich svému partnerovi a společně je proberte. Máte-li vyhlídnutý nový protějšek, nebojte se zvýšené aktivity a ukažte všechny svoje triky.

Ryby  

Ve svém zaměstnání jste se dostali na vrchol a možnosti postupu jsou už jen omezené. Proto se začnete zamýšlet nad tím, jak se svou kariérou naložíte v budoucnu. Pokud si nevíte rady, nechte si čas. Zanedlouho se jistě objeví zajímavé perspektivy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz