Co nás čeká

Horoskop na pátek 12. srpna: Potkáte nového pracovního či životního partnera

Horoskop na pátek 12. srpna: Potkáte nového pracovního či životního partnera
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Přátelství se svými kolegy opravdu oceníte. Nejenže se vám díky blízkým vztahům lépe spolupracuje, můžete se na ně také vždy spolehnout. Dnes se vám také otevřou dveře do společnosti, kam chcete patřit. Můžete tak objevit nového pracovního či životního partnera.

Beran

Připravte se na možná zklamání, ukončení situace spojené s určitou skupinou lidí, odloučení od osob, se kterými si nerozumíte. Je dobré dát si pozor na mluvené a psané slovo. Úplněk ve Vodnáři bude plný klamu, lhaní a zkreslování situací. Buďte obezřetní!

Býk    

Máte trable v osobním životě? Přestože události nejdou podle vašich plánů, nebudete se tím trápit a najdete odreagování v práci. Zaměstnání jste díky soukromým problémům věnovali mnohem více času. Dočkáte se zasloužených úspěchů a jisté kompenzace.

Blíženci          

Spolupracovník, který po vás už dlouhou dobu touží, konečně pochopí, že jste nedostupní. Budete si tak moci odpočinout od neustálých narážek a nepříjemného nátlaku. Dostanete tak šanci plně se soustředit na svou práci a dočkáte se vytouženého klidu.

Rak    

Sourozenci, úřady a dokumenty – přesně tato témata budou těmi nejaktuálnějšími. Úplněk ve Vodnáři dlouhodobě ovlivnil změny v pracovních aktivitách a Luna může přinést i dnes nepříjemnosti a zklamání, nebo špatné zprávy z oblasti domova.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Vymyslete rodinnou dovolenou, protože právě dnešní úplněk vám otevře téma ciziny a vzdělávání. Zkuste tato dvě témata zkombinovat a vyrazte třeba na poznávací zájezd. Budete překvapeni a zároveň poznáte nové kouty světa, které jste si přáli probádat.

Panna 

Řada úředních záležitostí vám bude vrtat hlavou, ale také sourozenci a osoby blízké. Budete pořád v jednom kole. Kdosi způsobí v oblasti peněz a společného majetku potíže. Vliv úplňku ve Vodnáři může přinést nepříjemné zprávy ohledně financí.

Váhy  

Zkuste společně vymyslet v rodinném kruhu nová řešení, která budou vyhovovat vám všem, a tím nastolit do rodiny nový systém, který povede k větší spokojenosti, než je tomu doposud. Koneckonců, nikdo jiný to za vás neuděláte, tak už neváhejte.

Štír     

Svému kamarádovi dohodíte známost. Osoba, se kterou jste si velmi blízcí, se k vašemu příteli perfektně hodí. Nejenže si roli dohazovače užíváte, záleží vám na štěstí vašich blízkých a uděláte cokoliv pro to, aby byli spokojení. Povede se vám to!

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Máte otevřené dveře do společnosti, kam chcete patřit. Může se objevit nový pracovní či životní partner. Úplněk ve Vodnáři má také silný vliv na zdraví vás samotných i vašich blízkých, proto začněte hned relaxovat!

Kozoroh         

Přátelství se svými kolegy opravdu oceníte. Nejenže se vám díky blízkým vztahům lépe spolupracuje, můžete se na ně také vždy spolehnout. Svízelná situace, do které se dostanete, bude velmi nepříjemná. Díky pomoci spolupracovníkům však vše zvládnete.

Vodnář          

Větší příjmy se pro vás staly samozřejmostí a zároveň s nimi se zvýšily i vaše požadavky na životní úroveň. Nad výdaji už nemusíte tolik přemýšlet a máte proto tendence zbytečně rozhazovat. Myslete však na budoucnost a začněte spořit na horší časy.

Ryby  

Páteční úplněk ve znamení Vodnáře přináší ukončení či uzavření záležitostí, které se týkají sourozenců, cest a cestování, včetně dopravního prostředku a komunikace. Vám se nyní tak konečně začne dařit v pracovní oblasti a v oblasti své vysněné kariéry.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz