Zajímavosti

Oblíbený herec prodělal vzácnou nemoc. Mám štěstí, že žiji, řekl

Oblíbený herec prodělal vzácnou nemoc. Mám štěstí, že žiji, řekl
Ashton Kutcher Zdroj: Profimedia

Oblíbený herec Ashton Kutcher prozradil, že před třemi lety onemocněl vzácnou formou vaskulitidy. Hvězda seriálů Zlatá sedmdesátá nebo Dva a půl chlapa měla problémy se sluchem, zrakem a rovnováhou. Trvalo rok, než se plně zotavil.

Herec Ashton Kutcher prozradil, že před třemi lety prodělal vzácnou formu vaskulitidy. Informoval o tom na svém twitterovém profilu. Kvůli této nemoci trpěl poruchou sluchu, zraku a měl problémy s rovnováhou.

"Plně jsem se zotavil. Vše je v pořádku. Jdeme dál," pokračoval. V rozhovoru s legendárním dobrodruhem Bearem Gryllsem prozradil, že má štěstí, že je naživu, uvedl web Sky News. Trvalo to téměř rok, než se mu ztracené smysly opět vrátily.

Související obsah

"Člověk si toho neváží, dokud to není pryč. Dokud si neřekne: Nevím, jestli ještě někdy uvidím, nevím, jestli ještě někdy uslyším, nevím, jestli budu ještě někdy chodit," pokračoval v rozhovoru.

Vaskulitida, která postihla hvězdu seriálů Zlatá sedmdesátá nebo Dva a půl chlapa, se projevuje také například horečkou, únavou či ztrátou chuti k jídlu. To pak může následovat bolest svalů a kloubů. Vaskulitida napadá krevní cévy a existuje několik druhů tohoto onemocnění. V krajních případech může poškodit i důležité orgány.

Kvůli nemoci ukončil svou hereckou kariéru Bruce Willis: 

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz