Domácí

Slavná kapela zrušila koncert v Praze. Její zpěvák se musí léčit

Slavná kapela zrušila koncert v Praze. Její zpěvák se musí léčit
Rage Against the Machine 8. 8. 2022 v New Yorku Zdroj: Profimedia

Slavná americká metalová kapela Rage Against the Machine ruší své dlouho očekávané turné po Evropě a Velké Británii. Kromě obrovských evropských festivalů se tak neobjeví ani v Praze. Za vše může zranění zpěváka Zacka de la Rochy, který si ublížil na červencovém koncertě v Chicagu.

Smutná zpráva pro české fanoušky Rage Against the Machine. Americká metalová kapela ruší své dlouho plánované turné, které už bylo jednou odloženo. Neukáží se tak ani v Praze, kde měli ukončovat zářijovou část turné.

Čtveřice, která se proslavila například písní Killing in the Name, tak odehraje svůj poslední koncert v rámci americké série vystoupení, jak oznámila na svém facebookovém profilu. Fanouškům za neuskutečněná vystoupení vrátí peníze. Jejich cena se v hlavním městě pohybovala mezi 1 950 až 2 560 korun.

Za zrušení turné může zranění frontmana kapely Zacka de la Rochy. "Zack se musí vrátit domů, aby si odpočinul a rehabilitoval," stojí v prohlášení skupiny. Podle webu TMZ si zranění přivodil během koncertu v Chicagu, kdy po čtyřech odehraných písních začal kulhat.

Související obsah

Skupina Rage Against the Machine vznikla v roce 1991 v americkém Los Angeles. Po devíti letech fungování se však rozpadla, než se v roce 2007 dala znovu dohromady. To jim vydrželo pouhé čtyři roky. Od 1. listopadu 2019 se ale čtveřice dala znovu dohromady.

Kromě koncertu v České republice nebude kapela vystupovat ani v Edinburghu, Leedsu, Readingu, Paříži, Antverpách, Hannoveru, Curychu, Malaze, Madridu, Vídni, Krakově a Záhřebu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz