Co nás čeká

Horoskop na pondělí 15. srpna: Dnes nastane zásadní zlom v práci

Horoskop na pondělí 15. srpna: Dnes nastane zásadní zlom v práci
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Venuše ve Lvu přeje milostným pokrokům. Ale zlom nastává v práci, kde se o názory kolegů přestanete zajímat, zatímco jindy jste si drželi hlavu. Kašlete na to, co si o vás druzí myslí a co povídají za zády!

Beran

V oblasti práce se vám bude dařit. Vaše energie bude v tvůrčí oblasti nevyčerpatelná, a tím i vaše tvorba pro vaše nadřízené. Což bude navíc popudem pro ostatní členy týmu, aby se snažili propašovat do vaší přízně. Dopřejte jim to, ať se snaží.

Býk    

Hrozí nebezpečná živlová disharmonie. Doma se objeví osoba, která vám ukáže, kde máte nedostatky. Bude záležet jen na vás, zda se začnete dětinsky vztekat a strkat hlavu do písku před změnou, nebo se od oné osoby začnete dychtivě učit.

Blíženci          

V oblasti práce potřebujete vyměnit pracovní vypětí za pohodu. Máte spoustu empatie vůči vašim kolegům, nikoliv však oni vůči vám. Zejména odpoledne očekávejte různá kolegiální nedorozumění. Ale všechno zvládnete nakonec na výbornou.

Rak    

Při dnešku bude třeba, abyste se připravili na dechberoucí pracovní život. Vaši zákazníci budou doslova prahnout po vás a vašich službách. Jenom s obtížemi se vyhnete problémům s tím, abyste někoho nemuseli odmítat nebo nestíhali termíny zakázek.

ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

Lev     

Venuše ve vašem znamení ukazuje skvělou kondici pro milostné pokroky. Až do nočních hodin byste se měli snažit o postup ve vašem milostném tažení. Budete mít navíc štěstí na ty správné okamžiky, takže si budete připadat jako scenáristé vlastního života.

Panna 

Jste schopní se věnovat domácím pracím, které vyžadují více různých myšlenkových disciplín. Další výhodou v tomto čase je, že vás nikdo neodtrhává od povinností. Vaši blízcí vaše návrhy respektují a celkově vám fandí, a to i bez kostýmů.

Váhy  

Podaří se vám najít někoho, kdo vám ukáže mezery ve vašich dovednostech i vědomostech. Půjde o člověka s širokým rozhledem v oblasti práv a ekonomie. Pravděpodobně se zastydíte, že jste poslední dobou jako kůň s klapkami na očích a nemáte přehled.

Štír     

V práci máte oporu přímo obrovskou. Vy ale nestojíte o zájem ostatních členů týmu. Spíše byste dali přednost většímu soukromí. Žádný váš krok nezůstává bez komentářů ostatních. Velmi vám vadí, že je vaše soukromí neustále propíráno ostatními.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Doma budete na očích více než zamlada. Ale zlom nastává v práci, kde se o názory kolegů přestanete zajímat, zatímco jindy jste si drželi hlavu. Popularita vám obecně přestane vadit a jednoduše je vám jedno, co si o vás kdo s kým bude povídat.

Kozoroh         

Dáte si předsevzetí nerozčilovat se stále znovu kvůli maličkostem. Takže vám je dnes jednoduše jedno, co si o vás tetičky povídají. Případné smyšlenky necháváte bez komentářů a nic neuvádíte na správnou míru. V rodině je koneckonců málokdo mudrcem.

Vodnář          

Dnes byste o financích neměli příliš uvažovat. Přicházejí k vám snadno a rychle, bez velkých snah a nátlaků. Půjde tedy o radostný čas, ve kterém můžete hodně vydělat i utratit. Dopřejte si proto spíše myšlenky na to, čím si obohatíte život.

Ryby  

Opět se k vám donesou zprávy o finanční krizi. A uvědomíte si, že v takovéto době je vždy nutné myslet na zadní vrátka. Tedy na čas, kdy vám přestane plynout příjem z tolika zdrojů jako momentálně nyní. A část svých příjmů proto raději investujete.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz