Krimi

Opilý muž v Brně chtěl ukrást osm lahví ginu. V obchodě ale spadl a rozbil je

Opilý muž v Brně chtěl ukrást osm lahví ginu. V obchodě ale spadl a rozbil je
Zdroj: TV Nova

K nevšednímu pokusu o krádež ve čtvrtek vyjížděli brněnští strážníci. Osmatřicetiletý muž si v obchodě na Dornychu naskládal do batohu osm půllitrových láhví. Jenomže už předtím pár skleniček vypil, ještě před pokladnami upadl a všechny je rozbil.

Podnapilý muž v supermarketu v brněnské ulici Dornych dostal chuť na další alkohol. S osmi láhvemi ginu se chtěl odporoučet bez placení, cinkání skla ale upoutalo pozornost ostrahy.

"Když uviděl, že si to muž namířil přímo k východu, došlo mu, že jde asi o zákazníka, který se chce vyhnout placení. S alkoholem za více než patnáct set korun nakonec ale podnapilý muž nestihl ani odejít. Ještě před pokladna mi totiž ztratil rovnováhu a upadl i s batohem na zem. Všechny láhve uvnitř se tak okamžitě rozbily," popsala mluvčí městské policie Markéta Skřivánková.

Související obsah

Zasahujícím strážníkům pak muž bez výmluv přiznal, že za zboží skutečně neměl v úmyslu zaplatit. "Případ s podezřením na majetkový přestupek proto hlídka předala úředníkům," uzavřela Skřivánková.

Opilý senior se zamotal do ostnatého drátu. Pomoci mu museli strážníci (5/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz