Krimi

Opilá si odmítala koupit jízdenku. Pak zničila dveře a napadla řidiče

Opilá si odmítala koupit jízdenku. Pak zničila dveře a napadla řidiče
Ilustrační fotografie Zdroj: TV Nova

Pozdvižení způsobila na Mostecku 43letá žena, která nastoupila do autobusu a odmítala si koupit jízdenku. Za jízdy začala být agresivní, když urážela spolucestující a prokopla skleněnou výplň dveří. Poté dokonce napadla řidiče.

Policisté na Mostecku museli řešit netradiční situaci. Žena totiž nastoupila do autobusu a odmítla si koupit jízdenku. Na to jí upozornil řidič. Ani to ji však z vozidla hromadné dopravy nevyhnalo. Další z pasažéru tak 43leté ženě lístek koupil, aby mohli pokračovat v cestě.

Její řádění tím však neskončilo. Spolucestující začala urážet a prokopla skleněnou výplň ve dveřích autobusu. Řidič tedy zastavil a chtěl ženu na zastávce zadržet. Ta se však začala bránit a šoférovi dala pěstí do obličeje.

Související obsah

Na místo tedy byla přivolána městská policie, která si vzala výtržnici do parády. "Vzhledem k chování ženy byla provedena orientační dechová zkouška na alkohol, která potvrdila přítomnost 0,84 promile alkoholu v dechu," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová. Policisté agresorku obvinili z výtržnictví a poškození cizí věci.

Opilý muž brutálně napadl svoji přítelkyni. Ta skončila ve vážném stavu v nemocnici: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz