Zajímavosti

Premiérové filmy, reality show i oblíbené klasiky. Nova chystá podzimní nářez

Premiérové filmy, reality show i oblíbené klasiky. Nova chystá podzimní nářez
Sitcom Přátelé na Nova Fun Zdroj: TV Nova

Pět tematických stanic TV Nova nabízí nespočet televizních výprav napříč žánry pro celou rodinu. Podzim na Nově bude nadupaný novinkami i oblíbenými klasikami. Sledujte Nova Cinema, Nova Fun, Nova Action, Nova Lady i Nova Gold. Máte se rozhodně na co těšit.

Diváci se mohou těšit na filmové hity na Nova Cinema, reality show, skutečné události, adrenalin i kutily na Nova Action, kultovní sitkomy na Nova Fun, romantické seriály a filmy na Nova Lady či oblíbené kriminálky na Nova Gold. Podzimem vás provedou například John Travolta, Johnny Depp, Tom Holland, ale i Přátelé nebo královna Viktorie.

Nova Cinema

Nova Cinema připravila pro nadcházející sezonu bohatou nabídku filmových titulů nejrůznějších žánrů – od akčních filmů a thrillerů přes komedie, sci-fi, životopisné snímky až po animované a pohádkové příběhy. Mnoho z nich bude premiérových. Mezi nimi to jsou snímky inspirované skutečnými událostmi a osudy, jako je například příběh zločineckého bosse Johna Gottiho a jeho syna ve snímku GottiJohnem Travoltou.

Související obsah

Lansky: Příběh mafie se rozpovídá o životě postaršího gangstera v podání Harveyho Keitela. Na druhé straně zákona bude Michael B. Jordan jako Obhájce nevinných, který se pokusí prokázat nevinu Jamieho Foxxe. Svědectví jednoho z nejkrvavějších střetů ve válce v Afghánistánu přinese Základna se Scottem Eeastwoodem a Orlandem Bloomem. Napětí přinesou sci-fi snímky ChaosTomem Hollandem a Daisy Ridleyovou nebo hororové drama V zajet. To odhaluje zvláštní soužití dospívající dívky na vozíku a její matky, jež skrývá temná tajemství.

Diváci si užijí i návrat jednoho z největších akčních hrdinů všech dob ve filmu Rambo: Poslední krev nebo populární sérii Hunger Games. Komediální žánr bude zastoupen například tituly Mortdecai: Grandiózní případ nebo Loganovi parťáci. Nejen děti proniknou do Tajného života mazlíčků nebo zažijí dobrodružství s Maxinožkou či Obrem Dobrem.  

Nova Fun

Kultovní komediální seriály, ale i premiérová druhá řada reality show Love Island. Tak bude vypadat program Nova Fun. Diváci potkají staré známé ze seriálu Teorie velkého třesku, PřáteléDva a půl chlapa nebo oblíbenou rodinku z Kroku za krokem nebo Amerického táty.

Programové schéma Nova Fun podzim 2022 Zdroj: TV Nova

Nova Action

Adrenalin, reality show, akční filmy a seriály, hobby a sport, tím je pro diváky dlouhodobě atraktivní Nova Action. Mezi premiérovými cykly se objeví například dokument Svědkem katastrofy, jenž mapuje příběhy mezinárodních pohrom prostřednictvím jejich přeživších, nebo premiérová série Superstavby: Zázraky techniky. Ta odhaluje technologie ukryté v nejpozoruhodnějších stavbách světa, jako je vesmírná stanice ISS.

Programové schéma Nova Action podzim 2022 Zdroj: TV Nova

V nových řadách se objeví i reality show Američtí sběratelé, Mistři renovací, Bratři v dieselu nebo Dannyho auťáky. Chybět nebudou ani oblíbené seriály v čele s Kobrou 11. Na své si přijdou i fanoušci akčních a válečných filmů, čeká je například NON-STOP, Drak přichází, Kam orli nelétají, Kellyho hrdinové, Odvěký zákon nebo Memphiská kráska. A budou pokračovat i přenosy z NHL.

Nova Lady

Tematická stanice Nova Lady, která divákům přináší rozmanitou nabídku zahraničních filmů a seriálů, v nichž nechybí emoce, romantika a láska, odstartuje podzim velkolepým historickým seriálem Viktorie. Ten líčí rané období vlády jedné z největších panovnic v dějinách. V premiéře uvede stanice také seriály Láska a nenávist Istanbulu, Moje malá princezna či novou řadu seriálu Dobrý doktor.

Programové schéma Nova Lady podzim 2022 Zdroj: TV Nova

​​Kromě toho stanice nabídne i oblíbené reality show, jako je třeba Vítejte doma. Dále premiérové cykly Život na jachtě: Středomoří a Život na jachtě: Pod plachtami. Pokračovat bude také kultovní seriál Gilmorova děvčata nebo oblíbený Pan Selfridge. Nova Lady nabídne i reprízy úspěšných seriálových stálic TV Nova Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2

Nova Gold

Stanici Nova Gold klasicky ovládnou kriminální seriály, diváci se mohou těšit například na To je vražda, napsala, Myšlenky zločince, Odložené případy, Lovci zločinců, Námořní vyšetřovací služba, Námořní vyšetřovací služba: New Orleans a Beze stopy.

Programové schéma Nova Gold podzim 2022 Zdroj: TV Nova

Podívejte se na to, co vás čeká na obrazovkách TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz