Zahraničí

Legendární zpěvačka v slzách. Během dovolené v Itálii přišla o část majetku

Legendární zpěvačka v slzách. Během dovolené v Itálii přišla o část majetku
Mariah Carey trávila dovolenou na italském Capri | Zdroj: Profimedia

Americká zpěvačka Mariah Carey se stala obětí zlodějů. Ti do jejího luxusního sídla v Atlantě vtrhli v době, kdy si užívala dovolenou ve slunné Itálii. Na to, že je její dům prázdný, upozornila přitom sama umělkyně. O cestě do Evropy informovala fanoušky prostřednictvím sociálních sítí.

Mariah Carey zřejmě bude příště při zveřejňování fotografií z dovolené mnohem opatrnější, zhodnotil portál Page Six. Ten s informací o vyloupeném domě v Atlantě přišel jako první.

Na sídlo zpěvačky si zloději posvítili už v červenci, kdy trávila dovolenou na italském ostrově Capri. Byla tam s přítelem Bryanem Tanakou a s 11letými dvojčaty, dcerami Monroe a Moroccan.

O letním odpočinku zpěvačka pravidelně informovala i na svých sociálních sítích, čímž práci zlodějům zřejmě usnadnila. Věděli, že v sídle nikdo není. A využili toho. 

Související obsah

​Podle policie se loupež odehrála 27. července. Strážci zákona k případu ale řekli pouze tolik, že "je to stále otevřené vyšetřování", které tak nemohou příliš komentovat. Co přesně zloději vzali a kolik toho bylo, policie neupřesnila.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mariah Carey (@mariahcarey)

Jak upozornil portál Metro, Mariah Carey vyloupenou nemovitost nevlastní dlouho. Za 5,65 milionu dolarů (více než 135 milionů korun) ji koupila v listopadu loňského roku.

V domě je 9 ložnic, 13 koupelen a na pozemku nechybí ani tenisový kurt a bazén. Zpěvačka ani její právníci se zatím k události nevyjádřili.

Sídlo v Atlantě zakoupila Mariah Carey v listopadu 2021 | Zdroj: Profimedia / The Grosby Group

Uznávaného amerického hudebníka před květnovým koncertem v Mostě okradli:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz