Zajímavosti

Radostná novina! Známá herečka se pochlubila přírůstkem do rodiny

Radostná novina! Známá herečka se pochlubila přírůstkem do rodiny
Nikol Štíbrová Zdroj: Profimedia

Herečka a influencerka Nikol Leitgeb (za svobodna Štíbrová) se pochlubila novým přírůstkem. Její rodina se rozrostla o čtyřnohého miláčka. Jméno mu vybral její starší syn.

Nikol Leitgeb, která se proslavila rolí Karolíny v seriálu Pojišťovna štěstí, je dvojnásobnou maminkou. S manželem Petrem Leitgebem se však rozhodli pro další přírůstek. Rodina se tak rozrostla o nového člena.

Do domácnosti, ve které už tak převažuje mužské pohlaví, přibyl malý pejsek. "Maminku, zbídačenou kříženečku Amálku, zachránily před třemi měsíci holky z Dogčasky. A ona je o pár dnů později překvapila čtyřmi krásnými a zdravými štěňaty," napsala na svůj instagram Nikol.

Související obsah

Jméno pro čtyřnohého mazlíčka vybral hereččin starší syn Mathias. Když se ho totiž maminka ptala, jak se kamarád bude jmenovat, vychrlil ze sebe hned několik nápadů. "Meruňka. Nebo Evžen Vydra," uvedla herečka odpověď svého syna.

Nezapomněla navíc vtipně podotknout, že se jedná o pejska, a nikoliv fenku. "Ten Meruňka. Proč vlastně ne. Když může být Meruňka Zbyněk," vysvětlila Nikol.

Nakonec tak zvítězilo originální jméno podle oblíbeného ovoce. "Tak tohle je náš Meruňka. Třetí chlapeček. Tak já nevím, co děláme blbě," zavtipkovala herečka. Třeba se Nikol ještě v budoucnu té holčičky dočká.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz