Zajímavosti

Ulice se vrací na obrazovky. Kartami po návratu zamíchá oblíbená postava

Po letní pauze se v pondělí na televizní obrazovky vrací seriál Ulice. Osmnáctá sezona bude plná smíchu, lásky, ale i napětí. Do děje se vrátí a pěkně zamíchá kartami Jirka Hložánek, kterého hraje Ondřej Havel.

Seriál Ulice se na televizní obrazovky vrací v plné parádě se vším, co mají diváci rádi. S humorem, láskou a samozřejmě i dramatickými zvraty. Diváci se mohou těšit na návrat oblíbeného Jirky Hložánka. "Já se hrozně těším na svého tatínka, proti kterému půjdu, to si myslím, že bude fajn, protože on to určitě hrozně nerad uvidí a uslyší. A jinak se těším na všechny, na celý štáb," řekl k návratu Havel.

Nebudou chybět nové lásky, ale třeba i šikana nebo snahy sáhnout si na život. Na některé z postav čekají životní výzvy. "Myslím, že úplně zásadní věc je, že na Prokopa číhá povýšení ve škole," prozradil herec Ondřej Studénka, který hraje Prokopa.

"Skyler vlastně zůstává v Praze, tím pádem se sbližuje se svým bývalým Františkem. A vznikají tam nové a zajímavé situace," prozradila k osudu své postavy herečka Michelle Hansen.

Související obsah

Jiné zase budou mít pořádný důvod k radosti. "Evžen se vám vrátí z Austrálie, protože zjistí, co je pro něho důležité a koho má rád," sdělil herec Martin Finger. 

První díl 18. sezony Ulice si nenechte ujít v 18:25 na Nově! S předstihem si Ulici můžete pustit už teď na Voyo!

Lucie Králová, kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz