Co nás čeká

Horoskop na úterý 16. srpna: Venuše dnes přeje lásce

Horoskop na úterý 16. srpna: Venuše dnes přeje lásce
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Díky přízni Venuše ve Lvu se daří v lásce. Všední starosti pustíte z hlavy a nic jiného vás nebude zajímat. Odrazí se to i na vašich povinnostech. S hrátkami ale opatrně.

Beran

Situace doma se změní a podle vašeho škarohlídského očekávání k horšímu. Budete se setkávat s lidmi, kteří jsou mnohem více spokojení než vy sami. A pro vás bude těžké s nimi držet krok. Zkuste se zamyslet nad tím, co vám dělá ve vztazích potíže.

Býk    

V práci máte poměrně klid, ovšem pouze prvních několik hodin pracovního dne, pak už to začne být hektické. Pokuste se tedy ujasnit si klíčové body svého denního plánu již ráno. A později na nich už nic neměňte. Nedostanete se tak do stresu.

Blíženci

Milostně se vám daří. Různé náhody jsou vám nakloněné. Konečně dostanete šanci splnit si své romantické i vášnivé představy. A ještě k tomu budete moct mít dobrý pocit, že vedle sebe máte oporu, na kterou se můžete vždy spolehnout. A to je k nezaplacení.

Rak    

V práci se vám daří neobyčejně dobře díky podpoře vašich kolegů i nadřízeného. Bohužel tato podpora není úplně sama sebou a projeví se to později na výplatní pásce. Budete z toho trochu zklamaní, ale zase to budete mít jako poučení propříště.

ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

Lev     

Potřebujete v práci najít někoho, kdo by vám dodával sebevědomí. Pokuste se neustále si nestěžovat! Máte tendence se vnímat jako maličcí a ve všem vidíte problém a podlost. Jste málo tolerantní vůči kolegům a žárlíte na jejich společenské aktivity.

Panna 

V zázemí svého domova se namísto hnízdečka lásky cítíte spíše pod psa. Nikdo vám tu zrovna nejde na ruku. Pokuste se věnovat vzdělávání. To je doména, která by vás mohla posunout dále, a hlavně přivést na jiné myšlenky. Druhé nezměníte.

Váhy  

Jestliže se nebudete umět v práci dostatečně soustředit, tak se tím netrapte. Pravděpodobně vás často zahanbí šikovnější jedinci, nicméně to není napořád. Pracujte si svým tempem, nesrovnávejte se s druhými a nad své pracovní okolí se snažte povznést.

Štír     

Doma je vám okolí velmi nakloněné. Vytvoří atmosféru, ve které je méně rozruchu. Více se začne dbát na osobní vztahy a také se zvýší cena vašich osobních dispozic. Vy se opět dostáváte do popředí zájmu a můžete udílet rady i vyprávět svoje zážitky.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Díky přízni Venuše ve Lvu se daří v lásce. Všední starosti pustíte z hlavy a nic jiného vás nebude zajímat. Odrazí se to i na vašich povinnostech. Buď je odložíte, nebo šikovně přenecháte dobrovolníkům. Vy se dnes vznášíte v nebeských výšinách.

Kozoroh         

Ve svém zaměstnání se budete potýkat s potížemi. Mnoho kolegů vás začne bezdůvodně urážet, povyšovat se nad vás a vytahovat se před vámi s materiálními výdobytky. Pokuste se jejich chování ignorovat a nekomentovat ho. Neoplácejte jim stejnou mincí.

Vodnář          

Doma budete mít potíže s partnerem. Jistému společnému známému se podaří vám tu a tam sebevědomí srazit. A bohužel nebudete mít oporu v partnerovi, jak byste si přáli. Nezbude vám tedy nic jiného než svou pozornost obrátit k sobě a bránit se.

Ryby  

Více než práce vás dnes bude zajímat svět koníčků. Máte touhu nevěnovat se jednou druhým, ale věnovat se sebešlechtění, kultuře nebo povrchním milostným hrátkám. Těmi si dodáte potřebné sebevědomí. S hrátkami ale opatrně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz