Zahraničí

Američan po hádce s matkou vjel vzteky do davu lidí, pak se vrátil a zabil ji

Američan po hádce s matkou vjel vzteky do davu lidí, pak se vrátil a zabil ji
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia.cz

Policie v Pensylvánii obvinila o víkendu z dvojnásobné vraždy mladíka, který po hádce s matkou vjel vztekle do lidí na dobročinném shromáždění. Jednoho člověka zabil, 17 zranil. Pak se vrátil domů a ubil matku kladivem.

Čtyřiadvacetiletý Sura Reyes na policii vypověděl, že po hádce s matkou v jejich domě Nescopecku byl “extrémně frustrovaný“ a unavený z věčných hádek s matkou nejen o peníze a “chtěl s tím skoncovat“, popsala agentura AP.

Odjel autem a po necelých třech kilometrech si v sousedním městě Berwick všiml shromáždění lidí. Desítky se jich sešly na dobročinné akci spojené se sbírkou pro rodiny obětí tragického požáru právě v Nescopecku, kde počátkem srpna v jednom domě uhořelo sedm dospělých a tři děti.

Související obsah

​Reyes se podle policie otočil, vrátil se kus zpátky a do lidí úmyslně najel, přičemž stále zrychloval. Na místě zůstal jeden mrtvý a 17 zraněných, někteří v kritickém stavu.

"Je to naprostá tragédie v komunitě, kde už k tragédii došlo," řekl AP policista Anthony Petroski. Podle něj však není Reyes v případě zmíněného požáru mezi podezřelými.

Mladík po hrůzném činu jel zpátky a uviděl matku na ulici před jejich domem. Policistům po zatčení řekl, že také do ní narazil autem, a ještě ji dobil kladivem.

Reyese obvinili ze dvou vražd a soud zamítl kauci, takže bude čekat na proces ve vězení, uvedla CNN.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz