Co nás čeká

Horoskop na středu 17. srpna: Vrátíte se v myšlenkách do dětství

Horoskop na středu 17. srpna: Vrátíte se v myšlenkách do dětství
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Rybám se dnes nebude moc dařit v oblasti práce. Pokuste se ale názorům výše postavených osob věnovat čas. Blížencům by se oproti tomu dnes dařit mělo. Je však třeba, abyste se věnovali dětem.

Beran

Klidu se vám v práci nedostává a stále si připadáte málo kvalifikovaní. Nemáte sebevědomí na to, abyste si řekli o peníze, které vám náleží. Atmosféra na pracovišti je neustále hektická a vy nemáte prostor a čas pro řádné obchodní vyjednávání. Vezměte si na pár dní volno.

Býk    

Často jste doma ve stresu, protože cítíte, že jste byli podvedeni nebo částečně využiti. Finanční karty se obracejí ve váš prospěch, a tak si můžete naplánovat koupi dražších předmětů. Umíte se navíc chovat velkoryse i k lidem, kteří vás podvedli.

Blíženci          

V zaměstnání budete často narážet na osobu, která je méně vzdělaná než vy, avšak přesto bude otevřená novým informacím a bude vám za ně vděčná. V rodině se věnujete zejména dětem. Čas takto strávený vás bude naplňovat a vrátíte se na chvíli do svého dětství.

Rak    

Ve svém rodinném hnízdě se vám daří kočírovat kolektiv lidí, kteří k vám vzhlížejí. Jste nesmírně motivující osobou, a proto vás vyhledávají zejména mladí a nezkušení lidé, kteří jsou dychtiví po všestranných informacích. A ty umíte předávat brilantně.

ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

Lev     

Vaše myšlení nad pracovními úkoly je velmi logické, rychlé a bez zatěžujících patetických citů. Tu a tam jste při rozhodování chladnokrevní, ale to právě váš zaměstnavatel oceňuje. Přesto byste neměli své nitro umlčovat a dělat, že jste ze železa.

Panna 

Doma se vám pravděpodobně nebude dařit najít si někoho, kdo by měl pochopení pro dlouhé intelektuální rozhovory. Vy naopak nebudete mít chuť poslouchat rodinné příběhy a vztahové problémy. Toužíte po rovnocenném partnerství a duševní inspiraci.

Váhy  

Dnes by se vám mělo podařit najít někoho, kdo je aktivní a nakloněný ke společenským aktivitám. Můžete se těšit ze společnosti člověka, který je ještě chytřejší než vy, ale neponižuje vás a snaží se vás všestranně obohatit. Hýčkejte si ho.

Štír     

Setkáte se při dnešku s lidmi, kteří budou útoční. Proto byste si měli i vy měli nabrousit lokty a nebát se jít za svým cílem. Postavte se sami za sebe, je to důležitá součást nabytí sebevědomí. V nejhorším vždy zbývá ještě útěk.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Bude vás bavit srážet některé nevychované rodinné příslušníky. Chcete být jedničkou a udávat tón. Samaritánství, charita a jakékoliv kompromisy jsou vám nyní cizí. Stejně tak nesnesete drzé poznámky. 

Kozoroh         

Dít se budou různé věci, především vám jako mávnutím kouzelného proutku spadne do klína jistý majetek. Jestliže se vám nějaké domácí záležitosti doposud nepodařily dokončit, nyní asi přestanete na dané problematice dále pracovat a najmete odborníky.

Vodnář          

Bude vám dnes lhostejné, zda svou práci dokončíte, nebo ne. Ostatně vás neplatí od kusu, ale od hodiny. Mnohem více se zaměřujete na pracovní vztahy, ty jsou nyní zdrojem pracovní motivace. A jste ochotni na nich začít více pracovat.

Ryby  

Příliš se vám nedaří v oblasti práce. Zaměstnavatel vás velmi svazuje a kontroluje každý váš krok. Pokuste se ale názorům výše postavených osob věnovat čas. Jinak ztratíte poslední zbytky pracovního zázemí, které nyní opravdu potřebujete.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz