Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 18. srpna: Domácí idylka vám dnes skončí

Horoskop na čtvrtek 18. srpna: Domácí idylka vám dnes skončí
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Domácí idylka vám končí velmi brzy, a tak si užívejte nynější období bez hádek. Je vhodné si šeptat sladké nesmysly a nemyslet dospěle. V jakémkoliv věku se můžete stát opět náctiletí.

Beran

V práci se vám bude dařit zejména v aktivitách s dětmi, ať už se jedná o charitu nebo běžnou náplň práce. I vy sami se snažíte maximum svého času věnovat rozvíjení mladších příbuzných, jestliže máte své potomky, tak především jim. Jste hraví a máte fantazii.

Býk    

V oblasti práce se vám daří velmi nadprůměrně. Vše si ale vyděláváte svou inteligencí a průbojnou vyřídilkou. Nic vám nepřichází samo od sebe. Vy jste si toho vědomi a snažíte se o rozkvět své kariéry natolik akčně, že to rozhodně někam dotáhnete.

Blíženci          

Při dnešku přijdete na to, že vaše pracovní plány žádají inovace. Rozhodnete se být ambicióznější a zaměřit se na kariérní postup. Finance pro vás nebudou tou prvotní pracovní motivací, ale až sekundární. Půjde vám hlavně o teplé místečko.

Rak    

Váš zájem o soutěžení na domácím poli končí. Začnete si více všímat lidí kolem sebe. Jejich majetek či oddanost vás již nebude tolik zajímat. V mnoha případech se budete muset omluvit za své předchozí nevybíravé způsoby a snažit se napravit, co lze.

ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

Lev     

Jste dost chytří na to, abyste věděli, že spolupracovníky si nakloníte finančním obdarováním. A klidně se projevíte velkoryse, pokud vám o něco jde. Jenom si dejte pozor, aby vás pak druzí nevnímali jako chodící kasičku. 

Panna 

Daří se vám ve vztahové oblasti nejlépe z celé rodiny. Odmítejte nyní veškeré nabídky, které by vás časově odvrátily od partnerství. Věnujte se sobě navzájem a neřešte své okolí více, než je nezbytně nutné. Příbuzní to pochopí a vy jim to oplatíte později.

Váhy  

Bude třeba veliké osobní síly a trpělivosti, abyste se s ostatními ve vaší rodinné přízni nerozkmotřili. Pokuste se omezit veškeré jiné aktivity související s trávením času mimo dům a stále buďte svým blízkým na blízku. Máte spoustu témat k řešení.

Štír     

Čekají vás obchody, které si dovolí podstoupit jenom málokdo. Vy se díky podpoře svých blízkých začnete chovat velmi aktivně, sebejistě a jako předem daný vítěz a vyděláte veliké množství peněz. K tomu nabudete kvalitní a inspirativní mezilidské vazby.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Domácí idylka vám končí velmi brzy, a tak si užívejte nynější období bez hádek. Je vhodné si šeptat sladké nesmysly a nemyslet dospěle. V jakémkoliv věku se můžete stát opět náctiletí. Ideální čas pro osamělé, aby si našli věrný protějšek.

Kozoroh         

Raději se dnes věnujte jiným činnostem a na lásku chvíli zapomeňte. Je vhodné se na chvíli před protějškem stáhnout a uhájit si svůj volný čas, koníčky, zábavu i práci. Občasným ozdravným hádkám se nyní asi nevyhnete, ale bude to jen menší hromobití.

Vodnář          

V domácnosti se pokuste věnovat činnostem, které vás doposud příliš nezajímaly. Přinuťte se vnímat novinky z různých oborů, přestože si o nich myslíte, že jsou samoúčelné, nesmyslné nebo se jedná pouze o reklamní předražené produkty.

Ryby  

V některých případech není vyloučené, že přehodnotíte doma několikrát svůj názor. Přijdete navíc na oblasti, ve kterých se můžete dále vzdělávat. Jestliže o další vzdělání mít zájem nebudete, doporučte ho blízkým. Nebo se přihlaste do kurzů společně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz