Co nás čeká

Horoskop na sobotu 20. srpna: Říkejte, co cítíte. Nenechte se spoutat

Horoskop na sobotu 20. srpna: Říkejte, co cítíte. Nenechte se spoutat
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Při dnešku vám dobrá psychika dává pevnost, racionálnost a pevné finanční ukotvení vzájemných mezilidských potřeb. Nenechte se hlavně spoutat různými předsudky a svobodně vyjadřujte, co cítíte.

Beran

Mars se dnes přesouvá do Blíženců a nabádá vás, abyste trávili maximum času s rodinou. V práci se nijak nezdržíte a pro vaše nejbližší to bude malý svátek, protože mnozí něco takového už dlouho nepamatují. Dnes už se od sebe nehnete ani na krok.

Býk    

Můžete si být jistí, že se vaše vyzkoušené milostné vtípky začnou míjet účinkem. Měli byste se začít chovat více seriózně. Zdržte se před svou drahou polovičkou jakékoliv kritiky či nejasných narážek. Budete-li se chovat předvídatelně, vše bude ok.

Blíženci          

Mars dnes vstoupil přímo do vašeho znamení, a navíc se mu po dvou letech povedlo vykroužit na obloze celou jednu otočku. Díky tomu by se vám nyní mělo zdařit dokončit dlouhodobé pracovní plány. Jejich počátek může klidně sahat až zmíněné dva roky nazpět.

Rak    

Je ideální doba pro tvůrčí počiny. Můžete do veliké míry vylepšit své domácí zázemí, a to jak po hmotné, tak citové stránce. Budete obklopeni vlídnými lidmi, tak s nimi neváhejte vejít do konverzace. I před cizími lidmi ztratíte trému a otevřete se.

ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

Lev     

Musíte si dát pozor, abyste určitou věc doma nepřehnali. Aby nedošlo k situaci, kdy pak budete muset koumat dlouze, jak to či ono napravit. Věnujte se proto případným potížím raději s předstihem a dodržujte všechny domácí dohody. Blízcí to ocení.

Panna 

V oblasti vaší zájmové tvorby se vám daří nadprůměrně, a tak máte dobrý základ pro veškeré další aktivity. Nenechte se hlavně spoutat různými předsudky a svobodně vyjadřujte, co cítíte. Uvidíte, že si najdete příznivce a možná vás to časem bude i živit.

Váhy  

Vaše finance nebudou přicházet z vašeho zaměstnání a nerýsují se ani víkendové přivýdělky. Ale v mnoha případech se projeví rodinná sounáležitost. Vaši příbuzní vám pomohou, jak jen budou moci. Tak jejich pomoc neodmítejte, však jim to vrátíte.

Štír     

Jestliže se rozhodnete založit rodinné hnízdo a bude vám chybět určitý obnos, požádejte nejprve o půjčku některého člena rodiny a až po vyčerpání této možnosti zauvažujte o půjčce z banky. Navíc můžete dotyčného jmenovat kmotrem budoucího potomka.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Mars se vám staral o vhodné klima pro kariérní posun, dnes ale vstupuje do Blíženců a jeho přízeň poněkud poleví. Nové úkoly se vám nebudou vyhýbat ani teď, ale jejich realizace už nemusí být tak snadná a blesková. Počítejte s tím, že se může protáhnout.

Kozoroh         

V oblasti vztahů vám jisté věci nepůjdou příliš pod nos. Navíc vám dnešní den propůjčuje citovou hloubku a schopnost číst v lidech bez nutnosti mluvit. Jejich rozpoložení si bohužel budete brát osobně a nebudete s to se nad některé názory povznést.

Vodnář          

Při dnešku vám dobrá psychika dává pevnost, racionálnost a pevné finanční ukotvení vzájemných mezilidských potřeb. Navíc ze svého optimismu budete čerpat sílu pro péči o druhé. Vaše ego je malé a toužíte se druhým rozdávat. Za což vás také obdivují.

Ryby  

Doma jste pečovatelsky zaměření. Vše řešíte z pohledu humánnosti, sociální pomoci, charity všeho druhu a zapomínáte sami na sebe. Nyní byste však měli získávat jakoby mimoděk velké zisky skrze svou bezmeznou lásku k utiskovaným. Budete překvapeni.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz