Krimi

Muž měl na zlínském krajském úřadě zastřelit ženu. Sám nakonec zemřel

Muž měl na zlínském krajském úřadě zastřelit ženu. Sám nakonec zemřel
V budově krajského úřadu ve Zlíně došlo ke střelbě Zdroj: Policie ČR

Kriminalisté ze Zlínského kraje se nadále zabývají střelbou v budově tamního krajského úřadu. Muž tam měl na konci července zastřelit svou partnerku a poté se pokusit o sebevraždu. Na konci minulého týdne zemřel.

"V současné době se případem nadále zabývají krajští kriminalisté, kteří však již pracují s faktem, že postřelený muž na konci minulého týdne zemřel," informovala policie ve středu na twitteru. 

Na krajském úřadu ve Zlíně se střílelo na konci července. "Devětadvacetiletý muž zastřelil svoji bývalou partnerku, zaměstnankyni úřadu, a následně se neúspěšně pokusil o sebevraždu," uvedla policie. Třicetiletá žena na místě zemřela. Muž byl následně pod dohledem policie v nemocnici, kde po operaci podlehl minulý týden svým zraněním. Střelba se obešla bez dalších zraněných.

Související obsah

Podezřelý muž na úřadu střílel zbraní registrovanou na cizího člověka. "Mohu potvrdit, že se tento čin netýkal fungování kraje a krajského úřadu, ale že se jedná o osobní tragédii," napsal už dříve k události na twitteru hejtman Zlínského kraje Radim Holiš (ANO).

Zlínský kraj zpřísnil ostrahu úředníků:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz