Co nás čeká

Horoskop na pátek 19. srpna: V rodině se vám prohloubí vztahy

Horoskop na pátek 19. srpna: V rodině se vám prohloubí vztahy
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Můžete se dnes pokusit o otevřený rozhovor s rodinou a polepšit si. Neodmítejte a opětujte emoce. Zejména vztah dětí a rodičů se prohloubí. Dařit se může dnes i na poli lásky. Připadáte si přitažliví, máte sebevědomí jako málokdo a sršíte nápady a vybraným humorem.

Beran

V zaměstnání budete mít konečně více štěstí a rázem se dostáváte k zakázkám, o kterých se vám ani nesnilo. Je vhodný čas pro kariérní posun. Jste velmi dominantní a nevadí vám se pouštět do riskantnějších výzev, tak si to nepokazte zbytečným váháním.

Býk    

Doma umíte poroučet a občas z vás jde trochu strach. Můžete se pokusit o otevřený rozhovor s rodinou a polepšit si. Neodmítejte a opětujte emoce. Zejména vztah k dětem a rodičům se velmi prohloubí. Ale také se konečně vyčistí od křivd a nejasností.

Blíženci          

V rodině se vám daří nadstandardně. Veškerou myslitelnou podporu od ní máte právě v tomto čase. Vaši blízcí vám adekvátním způsobem dávají najevo, jak si vás váží a snaží se vás zainteresovat do společných akcí. Tak se nebraňte a zkuste také přispět svou troškou do mlýna.

Rak    

Pokuste se dát najevo, že jste spokojení s výsledky svých dětí. Nejde o to, zda již reálně dosáhly nějakých cílů, ale o vaše vyjádření uznání. Je třeba vašim potomkům zvýšit sebevědomí, a to zcela záměrně a vědomě, pak se totiž dostanou k cílům snáze.

ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

Lev     

Jestliže máte s ratolestmi výchovné potíže, neřešte to přes zprostředkovatele, ale sami se zapojte do jejich aktivit. Staňte se jejich kamarády a brzy všemu přijdete na kloub. Ovšem opatrně, abyste místo vzoru nebyli parťáky i tam, kde nechcete.

Panna 

V oblasti vašeho zaměstnání se vám příliš nedaří. Budete vždy o kousek za vašimi kolegy, kteří vám případné dobré obchody vyfouknou před očima. Netrapte se tím, a naopak jim finance přejte. Na vás totiž určitě také čeká něco, co vám nevyfouknou.

Váhy  

Řiďte se dnes doma i v práci heslem – přej a bude ti přáno. Ovšem nechvátejte na svou peněženku, není to oslíčku otřes se. Některé finanční transakce jsou opravdu nad vaše momentální síly a vy byste to měli umět přiznat a vyčkat na lepší konstelaci.

Štír     

Můžete se těšit na finanční boom. Pravděpodobně jste ještě pár dnů před dnešními snovými obchody ani netušili, že je podstoupíte a že přispějí také k vašemu velikému obohacení. Jde navíc o čisté obchody, kdy nikoho nepodvádíte ani jinak nešachujete.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Při dnešku do vás vstoupí nevídaná sebejistota a málokdo vám bude v schopen odporovat. Doma jednáte slušně, lidsky, avšak řečí těla říkáte, že jste vnitřně rozhodnutí o výsledku, ať už půjde o domlouvání společné dovolené, nebo rekonstrukci.

Kozoroh         

Můžete se těšit na silné citové vzruchy. Umožní vám rozvíjet se v oblasti rodiny, dětí a tvůrčích koníčků. Budete mít však problém s nedostatečnou trpělivostí s ostatními. Především na pracovišti byste si neměli prosazovat svou za každou cenu.

Vodnář          

Někdo z blízkých vás učí jemnocitu a službě druhým. Péče, kterou svým spolupracovníkům a blízkým věnujete, se přetaví v nějakou příjemnou podobu zisku. Navíc kdosi napomůže vašim aktivitám a mnohé procesy urychlí. A to jak vztahové, tak ty pracovní.

Ryby  

V oblasti lásky se vám daří nadstandardně dobře. Připadáte si přitažliví, máte sebevědomí jako málokdo a sršíte nápady a vybraným humorem. Využijte proto dnešního dne a staňte se scénáristy své vlastní romantické story, zasloužíte si to nejlepší.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz