Zajímavosti

Tajemství rozvodu Brada Pitta a Angeliny Jolieové: Urážky, alkohol i násilí

Tajemství rozvodu Brada Pitta a Angeliny Jolieové: Urážky, alkohol i násilí
Angelina Jolie a Brad Pitt Zdroj: Profimedia

Ikonické manželství slavných herců Brada Pitta a Angeliny Joliové krachlo v roce 2016. Neustálo dramatický konflikt na palubě soukromého tryskáče, kde mělo dojít k násilné potyčce. Podle tajných dokumentů FBI herečka ve stejném roce obvinila Brada Pitta, že ji zranil a slovně napadl i jejich děti.

Ve zprávě tvrdila Angelina Joliová úřadům, že během letu Brad Pitt dost pil a následně vyhrožoval jí i jejich šesti dětem. "Ty tuhle rodinu zku*víš," řval na ni podle dokumentu opilý manžel a u toho jí surově třásl a strkal do ní.

Herečka uvedla, že dvě z jejích dětí byly během hádky za dveřmi a plakaly. "Jsi v pořádku, mami?" zeptaly se matky. "Ne, máma není v pořádku. Ničí tuhle rodinu. Je šílená," zakřičel údajně Pitt na děti, informovalo CNN.

Související obsah

Jako důkaz manželovy agrese poskytla Angelina Joliová FBI fotky, na nichž má sedřenou kůži na zádech a na lokti. Také prý utrpěla popáleninu od koberce. Podle herečky se měl opilý Pitt chystat napadnout i děti, v čemž mu však zabránila.

Brad Pitt sám uznal, že to v té době s alkoholem přeháněl, jakákoliv obvinění z násilí však popřel.

Související obsah

"V reakci na obvinění vznesená po letu v rámci jurisdikce speciálních letadel Spojených států, které přistálo v Los Angeles s panem Bradem Pittem a jeho dětmi, provedla FBI přezkoumání okolností a nebude pokračovat v dalším vyšetřování. Žádná obvinění byly v této věci potvrzeny," uvedla tehdy mluvčí FBI Laura Eimillerová v prohlášení.

Krátce po incidentu podala Joliová žádost o rozvod, a přestože jejich manželství oficiálně skončilo až v roce 2019, právní spory o majetek a péči o děti stále pokračují.

Související obsah

"Všechny strany měly tyto informace téměř šest let a použily je v předchozích soudních řízeních. Není to nic nového, slouží to jen k mediálnímu tlaku a snaze způsobit tomu druhému bolest," uvedl zdroj v blízkosti Brada Pitta.

Ukrajinci jsou překvapení. Herečka Angelina Jolie přijela do Lvova (4/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz