Fanoušci napínavých krimiseriálů se mohou radovat! Už teď jsou na Voyo dva premiérové díly oblíbených Specialistů. Pojďte se podívat, jaká byla po prázdninách nálada při natáčení a na co se můžete v nových epizodách těšit.
Seriál Specialisté v pondělí přichází na Voyo s premiérovými díly šesté řady. A podle hlavních protagonistů je na co se těšit. "Já mám rád, že i když to čtu, tak jsem několikrát překvapený, jak se to vyvíjí, takže předpokládám, že bude překvapený i divák. O což si myslím, že jde," řekl herec Martin Dejdar.
V nových epizodních rolích se objeví známé tváře, například Jana Stryková, Pavel Batěk nebo Tereza Těžká, kterou můžete vidět na Voyo také v dokumentu V síti nebo v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.
"Já jsem se vrátila zpátky do svých mladých let. Hrála jsem osmnáctiletou dceru takového bohatého manažera, jimž unesli chůvu, a teď se vyšetřuje, kde je a kam se poděla," prozradila Tereza Těžká.
Ani další série na sebe nenechají dlouho čekat a už se připravují. Jaký byl pro herce návrat po natáčecí pauze? "Mně se tady hraje moc dobře. Mým partnerem je Pavel Batěk, což je můj partner i na jevišti, a s ním, troufám si říct, jsme sehraná dvojka, a je to moc fajn," rozplývala se herečka Jana Stryková.
"Je to divné, ale nějak jsme si chyběli ten měsíc. Setkání bylo skvělé! Moc jsme se na to těšili, i na tu práci jsme se těšili. Je to takový radostný návrat," dodal Dejdar. Nové díly napínavých Specialistů sledujte už nyní na Voyo!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz