Zajímavosti

Startuje nová řada MasterChef Česko! Letos to bude podle porotců pestré

Už v úterý večer si na Voyo můžete pustit první díl nové řady oblíbené kulinářské show MasterChef Česko. A osvědčená porota ve složení Jan Punčochář, Radek Kašpárek a Přemek Forejt bude opět vybírat mezi stovkami přihlášených amatérských kuchařů toho nejlepšího, který si domů odnese milion korun a titul MasterChef Česko.

Na začátku byly stovky nadšených amatérských kuchařů, na konci bude jeden splněný sen. "Ta top 16 je letos hodně zajímavá, protože každý z kuchařů je jiný. Nejsou si moc podobní. Jsou tam extravagantní lidé. Bude to hodně pestré. Myslím, že to je jedna z nejsilnějších sestav, která tady zatím byla," má jasno Jan Punčochář.

"Mě dělá dobře a radost, že můžu těm našim amatérským kuchařům, kteří mají talent a chtějí něco dokázat, předat svoje znalosti, které jsem v gastronomii za dobu 22 let načerpal,“ uvedl Radek Kašpárek.

Související obsah

Jako vždy nebudou chybět speciální hosté a samozřejmě oblíbené venkovní výzvy, tentokrát si soutěžící zavaří například na britské ambasádě. První díl kulinářské soutěže MasterChef Česko najdou diváci už teď na Voyo, stejně jako první díl kuchařské roadshow Souboj na talíři.

Trojice porotců bude společně cestovat po republice a poznávat zajímavé podniky a jejich kuchyně. "Mě to baví, protože děláme zase lumpárny. Trochu se pokoušíme a řekl bych, že jak jsme se v té loňské řadě v některých chvílích hlídali, tak tady už moc ne," přiblížil Přemek Forejt.

ls, Michal Čoudek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz