Zajímavosti

Místo hlavy manželky pes. Sylvester Stallone se po 25 letech rozvádí

Místo vytetovaného portrétu manželky podobizna oblíbeného psa. Slavný herec Sylvester Stallone hodně svérázně naznačil, že jeho čtvrt století trvající manželství spěje ke konci. A podle zahraničních médií už modelka dokonce podala žádost o rozvod. Hollywood tak zřejmě přijde o jeden z nejstabilnějších párů.

Na plátně pokosil nespočet nepřátel a rozdal mraky ran. I v 76 letech je ale slavný Sylvester aktivní. Pracuje, cizí mu nejsou sociální sítě a občas se nechá potetovat.

Tam, kde byla ještě nedávno podobizna manželky Jennifer Flavinové, se teď vyjímá podobizna psa Butkuse. "Když se z ženské stane pes? To je strašná potupa, hrozné ponížení," uvedl tatér Michal "Béňa" Beneš.

Související obsah

Modelka prý podala žádost o rozvod, a to po 25 letech. "Je to velké překvapení. Myslím si nejen pro fanoušky, ale pro celý Hollywood," má jasno producent pořadu Život ve hvězdách Michal Čoudek.

Flavinová mluví o tom, že je manželství nenávratně rozbité. Proč, není jasné. "Z 99 % je pravděpodobnost, žen když si muž nechá přetetovat ženu, tak je to jenom proto, že to vadí nové partnerce," vysvětlil Beneš.

Tatér, který herce sám několikrát zvěčnil, hodnotí dílo amerického kolegy rozpačitě. Původní tetování prý může časem prosvítat. Tetování obličejů a jmen by si měl každý dobře rozmyslet. Zpravidla platí, že chybu neuděláte s vlastními potomky.

Stallone a Flavinová mají tři dcery. Slavný Rambo se asi občas při nahánění nápadníků zapotí. Flavinová u soudu uvedla, že začal Stallone schválně utrácet společné peníze. A většinu majetku chce pro sebe.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz