Domácí

Startuje nová řada seriálu Policie Modrava! Bude to dojemné, slibují tvůrci

Na Voyo už v neděli startuje premiérovým dílem čtvrtá řada populárního seriálu Policie Modrava. A můžeme se těšit na nové postavy, dramatické zápletky a krásnou přírodu. Ve čtvrté sérii se osudy jednotlivých postav navíc uzavřou a bude to prý dojemné.

Oblíbené postavy se vrací zpět na místo činu. Kriminalisté pod taktovkou Jany Vinické budou opět vyšetřovat vše od malých přestupků až po vraždy. To vše v prostředí krásných šumavských lesů. "Závěrečná řada si udržela úroveň těch řad předtím. Z ničeho jsme neslevili a myslím, že ten závěrečný díl diváky dojme," je přesvědčený režisér Jaroslav Soukup.

Nebude chybět ani nikdo ze staré známé party modravských obyvatel. "Bylo to pro mě veliké štěstí, že jsem se mohl zúčastnit. Ale v té čtvrté sérii jsem takový důchodce. Tak už tam moc nevadím," přiblížil herec Jaroslav Satoranský.

Související obsah

"Rozhodně to jsou zase zajímavé detektivní zápletky. A diváci se dozví, kdo je pachatel," nastínil herec Filip Tomsa.

Naopak se můžeme těšit i na postavy nové. Režisér Jaroslav Soukup totiž pro tentokrát obsadil i svoji manželku, herečku Petru Martincovou. "Já hraji zdravotní sestřičku Blanku, která tam přijde z Českých Budějovic," uvedla Martincová.

Jana Vinická bude se svým týmem vyšetřovat případy v seriálu Policie Modrava už v neděli Voyo!

ls, Lucie Králová, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz